Opłaty w przedszkolu / informacje ogólne
Informacja o aktualnych opłatach PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy o zmianie stawek opłat za przedszkole na podstawie uchwały Rady Miasta Wojcieszów.

Obowiązujące stawki opłat za przedszkole obrazuje poniższa tabela.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

stawki2022

Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

Opłaty i informacje dotyczące wyżywienia.

W naszym przedszkolu mamy całodzienne wyżywienie, które dostarczane jest ze Szkoły Podstawowej w Wojcieszowie.

Cena posiłku wynosi 10zł/dzień.

Wyżywienie całodzienne obejmuje śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek.

Zasady zgłaszania nieobecności dziecka nie ulegają zmianom: nieobecność dziecka zgłaszamy dzień wcześniej do godziny 8.00 dzwoniąc na nr tel. (075) 75 12 564

Opłaty miesięczne: za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za wyżywienie należy dokonywać przelewem lub w kasie Banku Spółdzielczego.

Płatność należy kierować na konto bankowe przedszkola:

02 8658 1019 3900 1993 2000 0010

Przy dokonywaniu wpłaty prosimy o dokładne opisywanie przelewu – należy podać imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, za który dokonujemy przelew.

Prosimy, aby dziecko przyniosło do przedszkola PDF Drukuj Email
czwartek, 15 listopada 2012 12:14

- podpisany plecak wraz ze śniadaniem: kanapka, owoc lub warzywo, jogurt i coś do picia;
- kapcie (podpisane);
- rzeczy na zmianę pozostawione w szatni (koszulkę, bieliznę, spodnie itp.)

Nie przynosimy do przedszkola zabawek i innych cennych przedmiotów.

Przyprowadzanie i odprowadzanie dzieci

Uważamy, że na te czynności powinno się przeznaczyć nieco więcej czasu - jeśli jest to możliwe. Stwarza to okazję do rozmowy o dziecku, jego radościach, problemach, ewentualnych chorobach lub innych ważnych sprawach. Dzieci odbierane są z przedszkola tylko przez rodziców lub osoby przez nie upoważnione. Jeżeli po dziecko ma przyjść ktoś inny niż rodzice, należy nas o tym powiadomić.

Dla zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa i powiązania przedszkola i domu rodzinnego, jest bardzo ważne aby rodzice wiedzieli co dzieje się w przedszkolu i w miarę możliwości uczestniczyli w imprezach i spotkaniach przeznaczonych dla nich. Cztery razy do roku odbywają się zebrania rodziców, lecz każdego dnia można porozmawiać z wychowawcami na temat swojego dziecka. Skontaktujemy się z Wami także, gdy uznamy dodatkową rozmowę za konieczną.

Dzieci chore

Dzieci chore lub z gorączką nie są przyjmowane do przedszkola. Prosimy o nie przyprowadzanie dzieci przeziębionych. Katar to także choroba. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia.
Jeżeli dziecko źle się poczuje w trakcie pobytu w przedszkolu, natychmiast Was o tym powiadomimy, dlatego bardzo prosimy, aby numery Waszych telefonów, którymi dysponujemy były stale aktualne.

Odzież

Dzieci powinny być ubierane w wygodne i praktyczne ubranka tj. odzież, która nie krępuje dziecka i w której może się pobrudzić ( np. podczas zajęć plastycznych lub zabaw w ogrodzie). Każde dziecko ma w przedszkolu swoje kalosze. Próbujemy w miarę możliwości, codziennie wychodzić na powietrze, niezależnie od pory roku czy pogody.
Nie ma pojęcia "zła pogoda" - może być tylko źle dobrana odzież.

marca 2024