Co słychać w grupach?


ODWIEDZINY LISTONOSZA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

W związku ze zbliżającym się dniem pocztowca gościliśmy w naszym przedszkolu listonosza – pana Łukasza. Dzięki tej wizycie dzieci poznały znaczenie symboli Poczty Polskiej oraz dowiedziały się o ciekawej pracy listonosza doręczającego listy, przesyłki i paczki prosto do adresatów. Pan Listonosz zaprezentował dzieciom ciężką torbę pełną listów oraz urządzenie do odstraszania agresywnych psów.

Więcej…
 
DZIEŃ KREDKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

Każdy z nas zaczynał kiedyś swoją pierwszą przygodę z kredką, która doczekała się także swojego święta. Także i my obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kredki.
Każdej grupie tego dnia przypisano określony kolor:
Gr. I czerwony
Gr. II zielony
Gr. III żółty
Gr. IV biały

Więcej…
 
OBCHODY 30. ROCZNICY UCHWALENIA NA ŚWIECIE KONWENCJI PRAW DZIECKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

Dnia 20. listopada w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy 30. rocznicę uchwalenia na świecie Konwencji Praw Dziecka.
Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku minęło dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.

Więcej…
 
HOKUS POKUS, CZYLI WYSTĘP MAGIKA NA WESOŁO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   
niedziela, 24 listopada 2019 22:13

Dnia 18. listopada odbył się występ magika, który wprowadził dzieci w świat czarów. Magiczne zaklęcia, których dzieci się nauczyły, sprawiły, że w przedszkolu działy się zadziwiające rzeczy. Z zachwytem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Każdy pokaz nagradzały gromkimi brawami. Uśmiech dzieci nie nikł jeszcze przez dłuższy czas.

Więcej…
 
DYSKOTEKA PIŻAMOWCA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

Dnia 12. listopada w naszym przedszkolu odbyła się dyskoteka piżamowca. Tego dnia wszystkie przedszkolaki ubrały się w swoje ulubione piżamy. Nikt jednak tego dnia nie myślał o spaniu. Tańcom, zabawom i pląsom nie było końca. Przy wspólnej, wesołej zabawie czas szybko mijał, a radosna atmosfera ciągle towarzyszyła dzieciom.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 10

Free joomla templates made by Lonex.