Co słychać w grupach?


WIZYTA W BIBLIOTECE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dziewczynka z naszego przedszkola Oliwia Kopaniecka pięknie rysuje i jej prace można podziwiać w naszej bibliotece, więc poszliśmy je podziwiać. Dzieci są bardzo dumne ze swojej koleżanki. 
"WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ..." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Gdy w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka dopisała piękna pogoda i wyśmienite humory dzieci. Przedszkolaki spałaszowały po wyśmienitym pączku, które dostały z naszej piekarni z okazji ich święta. Po szaleństwach na placu zabaw dzieci wróciły do sal na słodki poczęstunek.

Więcej…
 
OWOCOWO ZNACZY ZDROWO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grupy pani Izy zajadały się własnoręcznie zrobionymi owocowymi szaszłykami, panie co prawda owoce obrały ale to dzieci nabijały je na patyczki według własnego pomysłu i smaku. Smacznego.

Więcej…
 
DZIEŃ MAMY W GRUPIE PANI ASI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W grupie maluszków odbyła się niezwykła uroczystość .Wspaniałymi gośćmi przedszkolaków były ich kochane Mamy dla których dzielne maluchy przygotowały pod opieką pani Asi piękną niespodziankę i wyjątkowe występy. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości.

Więcej…
 
UROCZYSTY DZIEŃ MAMY W GRUPIE PANI ADRIANY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grupy Pani Adriany  przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane prezenty. Nie zabrakło też słodkości i wspólnej zabawy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 48

Free joomla templates made by Lonex.