OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 6. grudnia br. o godz. 16.00 w sali widowiskowej (KINO) przy ul. Bol. Chrobrego 105 odbędzie się wręczenie paczek mikołajkowych dla dzieci objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojcieszowie oraz Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej w Wojcieszowie. Lista dzieci, które otrzymają paczkę dostępna u wychowawców grup.

mikolajki2019

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 18. listopada br. w naszym przedszkolu odbędzie się występ iluzjonisty „Pokus Pokus – z magią na wesoło”.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 14. listopada br. w naszym przedszkolu będzie fotograf. Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy. Prosimy o odświętne ubranie dzieci.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy grupy starsze do udziału w zewnętrznym konkursie plastycznym „Kartka świąteczna”.
Prace zgodne z regulaminem konkursu można składać u wychowawcy grupy do dnia 20. listopada br. Następnie z każdej grupy wybierane jest 10 prac, które potem wysyłamy do organizatora konkursu.
Regulamin konkursu znajduje się załączniku.

Do każdej pracy musi być dołączona karta informacyjna dostępna w załączniku.

Informacje o wynikach konkursu ukażą się do 6 grudnia 2019 r. na stronie internetowej www.mdk-pabianice.pl.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:

Serdecznie zapraszamy!

• Regulamin konkursu - pobierz
  • Karta informacyjna dołączona do pracy (do 18 lat) - pobierz

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie piosenki ludowej „Na ludową nutę”, który odbędzie się dnia 28. listopada br.
Chętne dzieci można zgłaszać do wychowawcy grupy do dnia 22. listopada br.
Regulamin konkursu znajduje się załączniku.
Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu - pobierz