Podziękowania z Ministerstwa Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email

Dnia 15. listopada nasze przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom za udział w akcji „Szkoła do hymnu”.

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła do hymnu”.

W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.
W załączeniu przekazuję Państwu pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

szkola_do_hymnu2019

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz przedszkolaki składają serdeczne podziękowania policjantom z Wojcieszowa:
1. p. Tomaszowi Brejdakowi
2. p. Arkadiuszowi Kujawa
3. p. Kazimierzowi Bogusławskiemu
 za pozyskanie materiałów i wykonanie drewnianych ławek na rzecz Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie.
Z wyrazami uznania i nadzieją na dalszą owocną współpracę życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
                                                       GORĄCO DZIĘKUJEMY!

Podziękowania z Ministerstwa Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email

Dnia 15. listopada nasze przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom za udział w akcji „Szkoła pamięta”.

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła pamięta”, która miała swój finał w piątek, 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.

Do akcji „Szkoła pamięta” przyłączyło się prawie 1,3 mln uczniów oraz 108 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy w sumie 11 208 zgłoszeń od szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.

Łączę wyrazy szacunku

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

dyplom_sp

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie  składa serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom MPP oraz rodzicom za zaangażowanie w organizację oraz poprowadzenie pikniku rodzinnego.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, pracownicy przedszkola oraz dzieci serdecznie dziękują pani Barbarze Siwiak za podarowanie na rzecz przedszkola kserokopiarki, różnorodnych materiałów papierniczych i ozdób.
Gorąco dziękujemy!