22A9B558AC4F4FD1895AA469AC199D0D

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu i przeprowadzeniu kiermaszu Świątecznego, który odbył się w naszym przedszkolu.

PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY RODZICOM

Z GR. PANI IZY:

• p. Ewie Głośnickiej,
  • p. Marcie Raczyło,
  • p. Kindze Bomok-Rogal,
  • p. Katarzynie Wożniak,
  • p. Edycie Skiba,
  • p. Iwonie Rakowskiej.

Z GRUPY PANI ADRIANY:

• p. Agnieszce Dzieniak,
  • p. Annie Sakowiec,
  • p. Justynie Beck
  • p. Małgorzacie Wykockiej,
  • p. Małgorzacie Rogowskiej.

Z GRUPY PANI WIESI:

• p. Lucynie Przybyła,
  • p. Angelice Matejek,
  • p. Celinie Pakosz,
  • p. Paulinie Kurowskiej,
  • p. Magdalenie Kujawa,
  • p. Sylwii Sikorskiej,
  • p. Natalii Mejer.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

9F4EDF40DDBE42E6835AA2F577C72305Kończąc  współpracę z grupą 5 – latków chciałabym serdecznie podziękować za udaną współpracę wszystkim rodzicom. Szczególne podziękowania kieruję do pani Anny Rak- Kędzierskiej i pana Konrada Kędzierskiego, pani Natalii Krasowskiej i pana Dawida Krasowskiego oraz pani Iwonie Rakowskiej.

Ewa Malec

Podziękowania PDF Drukuj Email

067199014BCC43CDB936256750CFED22Grupa starszaków wraz z wychowawcą Panią Adrianą bardzo dziękują Pani Dorocie Gralak za podarowanie różnych ozdób ceramicznych.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

395849C64992445E890964E1AC4AA493GRUPY STARSZE WRAZ Z WYCHOWAWCZYNIAMI PRAGNĄ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ:

- Panu Rafałowi Sikorskiemu za podarowanie choinki do przedszkola.

- Pani Sylwii Sikorskiej i Pani Monice Rybij za podarowanie różnych gadżetów z okazji Dnia Niepodległości.

- Pani Sylwii Pakosz za podarowanie różnych gier.

- Paniom Agnieszce Dziedzic, Monice Rybij i Sylwii Sikorskiej za różne pomoce, które wykorzystywane są na zajęciach.

- Pani Lucynie Przybyła za upieczenie babeczek na Andrzejki.

- Pani Justynie Beck za podarowanie bombek na choinkę.

Podziękowania PDF Drukuj Email

593CE18C3D30444F9EDE7F200DE9FD86Wszystkie przedszkolaki serdecznie dziękują Pani Weronice Skąpskiej za pyszne jabłka.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

0DF97779B7EB4D009F2A9B2D7CA27A84Serdecznie dziękujemy p. Celinie Pakosz, p. Iwonie Szewczyk, p. Katarzynie Szeluk, p. Sylwii Sikorskiej, p. Magdzie Kujawa-Dziubek, p. Agnieszce Głąbińskiej, p. Dominice Maftyjewicz oraz p. Justynie Motyl za wzbogacenie naszego przedszkola w zabawki, puzzle, książeczki, kulki itp. Wszystkie przedszkolaki bardzo dziękują. Jak wiadomo zabawek nigdy dość!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

25A42FDBBBF447859CD1CEBC6966A751Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie Rodziców w zorganizowaniu i obchodach Dnia Przedszkolaka święta pieczonego ziemniaka. Dziękujemy za płonące ognisko i przepyszne przekąski które przygotowaliście. A w szczególności dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą, wspólną zabawę.

Podziękowania PDF Drukuj Email

Dziękujemy zespołowi muzycznemu „Aranż” za oprawę muzyczną oraz Panu Damianowi - Instruktorowi Zumby za wspólne tańce.

Podziękowania PDF Drukuj Email

Podziękowania dla rodziców: p. J. Sulkowskiej za podarowanie klocków, p. D. Grelak za przyniesienie doniczek, p. D. Podsiadło i p. A. Grygorowicz za ufundowanie grupie p. Wiesi dyplomów na zakończenie przedszkola i przypinek.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dziękujemy rodzicom za upieczenie ciast i przyniesienie ozdób świątecznych na KIERMASZ WIELKANOCNY:th

1. p.Agnieszka Dzieniak

2. p.Agnieszka Szwaja