Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie  składa serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom MPP oraz rodzicom za zaangażowanie w organizację oraz poprowadzenie pikniku rodzinnego.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, pracownicy przedszkola oraz dzieci serdecznie dziękują pani Barbarze Siwiak za podarowanie na rzecz przedszkola kserokopiarki, różnorodnych materiałów papierniczych i ozdób.
Gorąco dziękujemy!

Podziękowania PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują pani Ewelinie Golanowskiej oraz pani Monice Jaszczyńskiej za podarowanie na rzecz przedszkola zabawek. Dziękujemy!!!

Podziękowania PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują panu Łukaszowi Horodyskiemu, panu Rafałowi Sikorskiemu oraz pani Katarzynie Krosnowskiej Woźniak za podarowanie na rzecz przedszkola dyni.
Dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy:

• p. Krzysztofowi  Skowrońskiemu
  • p. Justynie Guzik
  • p. Przemysławowi Rogal
  • p. Arkadiuszowi Kujawa
  • p. Jarosławowi Dynius

za pomoc w organizacji ogniska z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka.
Dziękujemy!!!!

Podziękowania PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z Pracownikami przedszkola oraz przedszkolaki składają serdeczne podziękowania:

•     p. Piotrowi i Natalii Mejer
  •     p. Jagodzie Sakowiec
  •     p. Dorocie Hercog
  •     p. Paulinie Kurowskiej
  •     p. Annie Rak-Kędzierskiej
  •     p. Iwonie Rakowskiej
  •     p. Justynie Motyl
  •     p. Waldemarowi Beck
  •     p. Monice Dekas-Ziemniak
  •     p. Lucynie Przybyła

za cały rok owocnej i intensywnej współpracy w roku szkolnym 2018/2019.
                                                       GORĄCO DZIĘKUJEMY!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z Pracownikami przedszkola oraz przedszkolaki składają serdeczne podziękowania dla Głównej Rady Rodziców, Rodziców, Dziadków, Przyjaciół naszego przedszkola za cały rok współpracy w roku szkolnym 2018/2019.
Z wyrazami uznania i nadzieją na dalszą owocną współpracę życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

GORĄCO DZIĘKUJEMY!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz przedszkolaki składają serdeczne podziękowania Radzie Miasta Wojcieszów za podarowanie kwoty 200zł na Dzień Dziecka dla dzieci w roku szkolnym 2018/2019.
Dziękujemy!!!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, pracownicy przedszkola oraz dzieci serdecznie dziękują pani Annie Rak-Kędzierskiej oraz pani Celinie Pakosz za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych sprzętów.
Dziękujemy!