PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za udział w projekcie Adopsiaki i zaangażowanie się w zbiórkę pokarmu dla TOZ Jawor. Gorąco dziękujemy!

adopsiaki

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz z dziećmi serdecznie dziękują pani Celinie Pakosz za podarowanie na rzecz naszego przedszkola różnorodnych zabawek.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz z dziećmi serdecznie dziękują pani Marcie Wrotnej za podarowanie na rzecz naszego przedszkola różnorodnych zabawek.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z dziećmi serdecznie dziękują Głównej Radzie Rodziców za zakup na rzecz przedszkola lodówki.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami składają serdeczne podziękowania dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wojcieszowie za podarowanie na rzecz naszego przedszkola sprzętów dydaktycznych, które uatrakcyjniły zajęcia i pobyt dzieci w placówce. Gorąco dziękujemy.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz  z przedszkolakami gorąco dziękuje Państwu Marzenie i Radosławowi Roszkowskim za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych zabawek. Dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią panią Izą serdecznie dziękują pani Katarzynie Bołaz za podarowanie klocków lego na rzecz grupy. Gorąco dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor, Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują firmie LHOIST za przekazanie darowizny w kwocie 3000zł oraz środków ochrony osobistej (maseczki, przyłbice, płyny do dezynfekcji i rękawiczki), a także sadzonek tui do ogrodu przedszkolnego. Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor, Grono Pedagogiczne wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują rodzicom grupy pani Adriany Fic (z roku szkolnego 2019/2020) za zakup zabawek i domków do ogrodu przedszkolnego. Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor MPP oraz pracownicy wraz z przedszkolakami serdecznie dziękują paniom Marcie Wawruch, Edycie Skiba, Urszuli Franków i Justynie Motyl za podarowanie różnorodnych zabawek i książek dla dzieci.