Podziękowania PDF Drukuj Email

593CE18C3D30444F9EDE7F200DE9FD86Wszystkie przedszkolaki serdecznie dziękują Pani Weronice Skąpskiej za pyszne jabłka.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

0DF97779B7EB4D009F2A9B2D7CA27A84Serdecznie dziękujemy p. Celinie Pakosz, p. Iwonie Szewczyk, p. Katarzynie Szeluk, p. Sylwii Sikorskiej, p. Magdzie Kujawa-Dziubek, p. Agnieszce Głąbińskiej, p. Dominice Maftyjewicz oraz p. Justynie Motyl za wzbogacenie naszego przedszkola w zabawki, puzzle, książeczki, kulki itp. Wszystkie przedszkolaki bardzo dziękują. Jak wiadomo zabawek nigdy dość!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

25A42FDBBBF447859CD1CEBC6966A751Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie Rodziców w zorganizowaniu i obchodach Dnia Przedszkolaka święta pieczonego ziemniaka. Dziękujemy za płonące ognisko i przepyszne przekąski które przygotowaliście. A w szczególności dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą, wspólną zabawę.

Podziękowania PDF Drukuj Email

Dziękujemy zespołowi muzycznemu „Aranż” za oprawę muzyczną oraz Panu Damianowi - Instruktorowi Zumby za wspólne tańce.

Podziękowania PDF Drukuj Email

Podziękowania dla rodziców: p. J. Sulkowskiej za podarowanie klocków, p. D. Grelak za przyniesienie doniczek, p. D. Podsiadło i p. A. Grygorowicz za ufundowanie grupie p. Wiesi dyplomów na zakończenie przedszkola i przypinek.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dziękujemy rodzicom za upieczenie ciast i przyniesienie ozdób świątecznych na KIERMASZ WIELKANOCNY:th

1. p.Agnieszka Dzieniak

22. p.Anna Kujawa

23. p.Joanna Siwa

Podziękowanie PDF Drukuj Email

kwiatyGrupa 4-latków wraz ze swoją wychowawczynią p. Moniką serdecznie dziękują pani Dominice Maftyjewicz za podarowanie zabawek na rzecz grupy.

Dziękujemy!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Przedszkolaki bardzo gorąco dziękują wszystkim rodzicomza zaangażowanie się i pomoc w organizowaniu kiermaszu bożonarodzeniowego, a w szczególności wykonanie pięknych stroików i ozdób świątecznych oraz upieczenie przepysznych ciast. Pragniemy szczególnie wyróżnić i podziękować:

GRUPA PANI ADRIANY:

- p. Ewelina Golanowska
- p. Justyna Motyl

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Serdeczne podziękowania dla pana Krzysztofa Skowrońskiego i pana Łukasza Horodyskiego, którzy sprawili, że dzień 06-go grudnia upłynął naszym przedszkolakom w radosnej i magicznej atmosferze. Dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne i Przedszkolaki składają serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, za zakup nowych zabawek do każdej grupy wiekowej. Tym gestem sprawiliście naszym wychowankom ogromną radość.