PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Przedszkolaki bardzo gorąco dziękują wszystkim rodzicomza zaangażowanie się i pomoc w organizowaniu kiermaszu bożonarodzeniowego, a w szczególności wykonanie pięknych stroików i ozdób świątecznych oraz upieczenie przepysznych ciast. Pragniemy szczególnie wyróżnić i podziękować:

GRUPA PANI ADRIANY:

- p. Ewelina Golanowska
- p. Justyna Motyl

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Serdeczne podziękowania dla pana Krzysztofa Skowrońskiego i pana Łukasza Horodyskiego, którzy sprawili, że dzień 06-go grudnia upłynął naszym przedszkolakom w radosnej i magicznej atmosferze. Dziękujemy!!!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne i Przedszkolaki składają serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, za zakup nowych zabawek do każdej grupy wiekowej. Tym gestem sprawiliście naszym wychowankom ogromną radość.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Przedszkolaki serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za przynoszenie ozdób świątecznych do przedszkola. Wasza bezinteresowna pomoc sprawiła, że minione święta Bożego Narodzenia upłynęły nam w magicznym blasku, radości i szczęściu.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

bukiet-kwiatow-polnych-Grono Pedagogiczne wraz z Przedszkolakami składają gorące podziękowania:

1. Pani S.Skowron

2. Pani A.Dzieniak

3. Panu A.Kujawa

4. Panu W.Rogal

5. Panu R.Gaudyn

za pomoc w organizacji i przebiegu ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA !!!

Dziękujemy!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

BF172-11KMSerdeczne podziękowania dla Rady Rodziców  za podarowanie aparatu fotograficznego firmy CANON na rzecz przedszkola. Dziękują pracownicy przedszkola oraz dzieci.

Nasza  placówka  wzbogaciła się o dwa zestawy, ruchomych klocków „KORBO”. Klocki te zostały wybrane zabawką roku 2016 i ku radości naszych dzieci  Rada Rodziców zakupiła je dla nas.  Uśmiechy i podziękowania  przesyłają szczęśliwe przedszkolaki.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

BOU13_163Serdeczne podziękowania składamy: Pni K. Skowrońskiej. Pani M. Pasieka. Pani M. Korpeckiej, Pani A. Szwaja, Pani E. Golanowskiej,  Pni A. Dzieniak, Pani M. Dobrakowskiej, Pani M. Kopanieckiej, Pani M. Jaszczyńskiej, Pani A. Budzińskiej oraz Pani M. Rybij za podarowanie zabawek , książek, materiałów papierniczych, puzzli, doniczek na rzecz przedszkola. Dziękują nauczyciele, dyrektor i przedszkolaki z MPP W Wojcieszowie.