PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

BF172-11KMSerdeczne podziękowania dla Rady Rodziców  za podarowanie aparatu fotograficznego firmy CANON na rzecz przedszkola. Dziękują pracownicy przedszkola oraz dzieci.

Nasza  placówka  wzbogaciła się o dwa zestawy, ruchomych klocków „KORBO”. Klocki te zostały wybrane zabawką roku 2016 i ku radości naszych dzieci  Rada Rodziców zakupiła je dla nas.  Uśmiechy i podziękowania  przesyłają szczęśliwe przedszkolaki.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

BOU13_163Serdeczne podziękowania składamy: Pni K. Skowrońskiej. Pani M. Pasieka. Pani M. Korpeckiej, Pani A. Szwaja, Pani E. Golanowskiej,  Pni A. Dzieniak, Pani M. Dobrakowskiej, Pani M. Kopanieckiej, Pani M. Jaszczyńskiej, Pani A. Budzińskiej oraz Pani M. Rybij za podarowanie zabawek , książek, materiałów papierniczych, puzzli, doniczek na rzecz przedszkola. Dziękują nauczyciele, dyrektor i przedszkolaki z MPP W Wojcieszowie.