OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie przypominamy o możliwości zakupienia zdjęć Państwa dzieci.
Koszt kompletu zdjęć wynosi 22zł .
Więcej informacji udziela pani Adriana Fic.

DRODZY RODZICE,
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNO-TECHNICZNYM  PT. „OZDOBA ŚWIATECZNA”
-Organizatorem konkursu plastycznego jest mgr Anna Kaniewska
- Uczestnikami konkursu są dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do Przedszkola wraz z rodzicami.
- Rodzaj pracy:
-praca przestrzenna
- technika pracy dowolna
- dowolny dobór materiałów plastycznych, technicznych
- race konkursowe wykonane w domu należy składać do 16.12.2019 r. (poniedziałek) do wychowawców poszczególnych grup wiekowych.
- Wykonane prace zostaną wyeksponowane w holu budynku Miejskiego Przedszkola Publicznego, a także pozostają do dyspozycji organizatora konkursu.
- W dniu  17 grudnia 2019 r. odbędzie się głosowanie na najładniejszą pracę konkursową.
-  Dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategorii wiekowej:
- 3-4 latki
- 5-6 latki
 przewidziano nagrody, a dla każdego uczestnika drobne upominki.
Wręczenie nagród uczestnikom konkursu nastąpi 20.12.2019 r. (piątek)

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 6. grudnia br. o godz. 16.00 w sali widowiskowej (KINO) przy ul. Bol. Chrobrego 105 odbędzie się wręczenie paczek mikołajkowych dla dzieci objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wojcieszowie oraz Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Szkole Podstawowej w Wojcieszowie. Lista dzieci, które otrzymają paczkę dostępna u wychowawców grup.

mikolajki2019

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 18. listopada br. w naszym przedszkolu odbędzie się występ iluzjonisty „Pokus Pokus – z magią na wesoło”.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 14. listopada br. w naszym przedszkolu będzie fotograf. Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy. Prosimy o odświętne ubranie dzieci.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy grupy starsze do udziału w zewnętrznym konkursie plastycznym „Kartka świąteczna”.
Prace zgodne z regulaminem konkursu można składać u wychowawcy grupy do dnia 20. listopada br. Następnie z każdej grupy wybierane jest 10 prac, które potem wysyłamy do organizatora konkursu.
Regulamin konkursu znajduje się załączniku.

Do każdej pracy musi być dołączona karta informacyjna dostępna w załączniku.

Informacje o wynikach konkursu ukażą się do 6 grudnia 2019 r. na stronie internetowej www.mdk-pabianice.pl.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:

• Regulamin konkursu - pobierz
  • Karta informacyjna dołączona do pracy (do 18 lat) - pobierz

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie piosenki ludowej „Na ludową nutę”, który odbędzie się dnia 28. listopada br.
Chętne dzieci można zgłaszać do wychowawcy grupy do dnia 22. listopada br.
Regulamin konkursu znajduje się załączniku.

Regulamin konkursu - pobierz

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 7. listopada 2019r. odbędą się zebrania z rodzicami:

• godz. 15.30 – zebranie podsumowujące badania przesiewowe z panią Jolą - pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ze Złotoryi dla rodziców dzieci 6-letnich
  • godz. 16.00 zebranie grup I i II (rodzice dzieci 5- i 6-letnich)
  • godz. 16.30 – zebranie rodziców gr. III pani Ani  i gr. IV pani Adriany

Serdecznie zapraszamy!

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty pana Romana Kowalczyka do rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka
wtorek, 08 października 2019 19:31