Ogłoszenie dotyczące ferii PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o pisemną informację na kartce dotyczącą obecności dziecka w dniach od 31 stycznia do 11 lutego włącznie w celu zamówienia wyżywienia.

Deklaracja jest wiążąca i jeżeli Państwo zadeklarujecie pobyt dziecka w tych dniach, a dziecka nie będzie w przedszkolu to i tak koszt posiłku będzie naliczony.

Informację prosimy dostarczyć do dnia  26 stycznia.

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o informację  dotyczącą obecności dziecka w dniu 7 styczeń (piątek) w celu zamówienia wyżywienia.

Deklaracja jest wiążąca i jeżeli Państwo zadeklarujecie pobyt w tym dniu dziecka, a dziecka nie będzie w przedszkolu to i tak koszt posiłku będzie naliczony.

Informację prosimy dostarczyć do dnia 4.01.

Wesołych Świąt PDF Drukuj Email

Z okazjj Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z pracownikam.

Informacja Ministerstwa Edukacji i Nauki PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo.

uprzejmie informujemy, że Europejska Agencja Leków zarekomendowała szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. Podstawą rekomendacji były szczegółowe wyniki badań klinicznych, które przedstawił producent szczepionki – konsorcjum Pfizer/Biontech. Są to udowodnione dane naukowe świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych.

Już od 14 grudnia 2021 r. rozpoczną się szczepienia w grupie dzieci 5-11 lat. Szczegółowe informacje dotyczące schematu szczepienia wraz z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem dziecka w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19 znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia: https://www.gov.pl/web/zdrowie/komunikat-nr-15-ministra-zdrowia-w-sprawie-szczepien-przeciw-covid-19-dzieci-5-11-lat.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o pisemną informację (w zeszytach do kontaktów) dotyczącą obecności dziecka w dniach od 23 do 31 grudnia włącznie w celu zamówienia wyżywienia.

Deklaracja jest wiążąca i jeżeli Państwo zadeklarujecie pobyt w tych dniach dziecka, a dziecka nie będzie w przedszkolu to i tak koszt posiłku będzie naliczony.

Informację prosimy dostarczyć do dnia 20 grudnia.

Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

Zapraszamy Was razem z dziećmi do udziału w konkursie plastyczno-technicznym

pt. EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby świątecznej (bożonarodzeniowej) z wykorzystaniem surowców wtórnych. Surowce wtórne muszą stanowić główny budulec pracy. Może być to ozdoba choinkowa, dekoracja stołu, świecznik lub inna ozdoba według własnego pomysłu. Pomysł oraz technika wykonania jest dowolna. Dopuszczalne jest użycie materiałów naturalnych, jak: szyszki, słoma, ziarna itp. Format pracy musi być przestrzenny. Pracę plastyczno-techniczną wykonują dzieci wspólnie z rodzicami. Każdą pracę należy podpisać (imię i nazwisko dziecka oraz grupa wiekowa). Konkurs trwa od 03.12. do 13.12.2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu będzie 20.12.2021 r. Jury powołane przez organizatora będzie rozstrzygać konkurs w dwóch kategoriach wiekowych:
1. grupa dzieci 3-4 letnich (I,II,III MIEJSCE)
2. grupa dzieci 5-6 letnich (I,II,III MIEJSCE)
KAŻDA PRACA ZOSTANIE NAGRODZONA DYPLOMEM, A OSOBY WYRÓŻNIONE OTRZYMAJĄ NAGRODY. ZAPRASZAMY!!!!!!!

Regulamin konkursu - pobierz.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 9.11.2021r. (wtorek) o godzinie 15.30 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci objętych obowiązkiem szkolnym, które poprowadzi pani pedagog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej ze Złotoryi. Będzie to zebranie podsumowujące badania przesiewowe.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o informację dotyczącą obecności dziecka w dniu 12 listopada (piątek) w celu zamówienia wyżywienia.

Informację prosimy zgłaszać do dnia 8 listopada do godziny 14.00 do wychowawców grup.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 27 października br. (środa) w naszym przedszkolu będą przeprowadzane badania przesiewowe dotyczące gotowości szkolnej dzieci 6 letnich.

Badania będzie przeprowadzała pani Jolanta Wojciechowska - pedagog z Poradni psychologiczno-pedagogicznej ze Złotoryi.

Prosimy, by tego dnia w przedszkolu obecne były wszystkie dzieci 6 letnie objęte obowiązkiem szkolnym.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Mała książka- Wielki człowiek" organizowanym przez CBK w Wojcieszowie we współpracy z Instytutem Książki.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na plakacie w załączniku:

projekt_mala_ksiazka