lipca 2020

W tym roku:
W zeszłym roku:
Wakacji nadszedł czas PDF Drukuj Email

Nadszedł koniec roku szkolnego.
Jest to czas na podziękowania dla wszystkich rodziców, sponsorów i ludzi dobrej woli. Wszystkim dziękujemy za całoroczną współpracę oraz czas poświęcony dla dzieci. Dziękujemy za wyrozumiałość, życzliwość i chęć niesienia pomocy. Życzymy wszystkim udanych wakacji i dobrego wypoczynku!

Przedszkolakom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących przygód i niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim szczęśliwego powrotu do przedszkola.

UDANYCH WAKACJI!

#GASZYNCHALLENGE PDF Drukuj Email

Dzięki nominacji MOPS Wojcieszów wzięliśmy udział w wyzwaniu.

Zasady były proste: należało wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Następnie wystarczyło wpłacić 5 zł na zbiórkę. Jeżeli zadanie nie zostanie wykonane, nominowani wpłacają po 10 zł. Jest to zbiórka dla Mii, która walczy z chorobą.

ZADANIE ZOSTAŁO  PRZEZ NAS WYKONANE.

Do wykonania zadania nominowaliśmy:

DOM DZIECKA SOBIERADZIK W WOJCIESZOWIE oraz

POLICJANTÓW Z WOJCIESZOWA

POMAGAJMY RAZEM

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o odebranie wszystkich rzeczy dziecka - przyborów, kapci, strojów gimnastycznych itp.

Dziękujemy.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRUPACH STARSZYCH PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na zakończenie roku szkolnego w grupach zerówkowych:

- 25.06 - gr. p. Izy

- 29.06 - gr. p. Wiesi

Wychowawcy po raz ostatni będą mogli spotkać się ze swoimi podopiecznymi i wręczyć im pamiątkowe dyplomy i upominki oraz podziękować rodzicom za całoroczną współpracę.

To krótkie spotkanie odbędzie się na ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

IMG_20200624_073846

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

konkurs_maludasSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Moje Przedszkole" organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole". Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku - w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Wykonane prace należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl [1] nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

W załączniku do pobrania regulamin konkursu, zgodę dla opiekuna dziecka na udział dziecka w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl [1] w zakładce KONKURS.

Regulamin - pobierz.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka PDF Drukuj Email

66przedZ okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa obowiązująca w Miejskim Przedszkolu Publicznym w  Wojcieszowie podczas epidemii koronawirusa – COVID- 19 - pobierz.

znowu_razem

Witamy ponownie w przedszkolu!!!

Drogie Dzieci, stęskniliśmysię za Wami bardzo i cieszymy się, że wreszcie spotkaliśmy się po tak długiej przerwie.

Drodzy Rodzice, przypominamy, że do przedszkola schodzimy się do godziny 8.00 zgodnie z ramowym rozkładem dnia i stosujemy się do wytycznych z GIS.

Drodzy Rodzice,

informujemy, że otwarcie przedszkola nastąpi w dniu 25. maja (poniedziałek).

Zgodnie z wytycznymi MEN oraz GIS liczba miejsc w przedszkolu jest ograniczona.

Do przedszkola mogą przyjść dzieci rodziców, którzy kontaktowali się z placówką (dyrektorem bądź wychowawcą) i zadeklarowali pobyt dziecka.