października 2020

W tym roku:
W zeszłym roku:
UWAGA RODZICE!!! PDF Drukuj Email

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie w ramach swoich obowiązków związanych między innymi z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówki podjął decyzję dotyczącą całkowitego zakazu wstępu rodzicom/ opiekunom prawnym do budynku przedszkola.

Zakaz obowiązuje od dnia 05.10.2020 r. (tj. poniedziałek).

Przyprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola proszę o stosowanie dotychczasowych zasad tzn. zasłanianie nosa i ust maseczką lub przyłbicą, dezynfekowanie rąk oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób. Dbajmy o swoje zdrowie i innych.

Apel Dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie do Rodziców/ osób przyprowadzających i odbierających dzieci /opiekunów prawnych !!! PDF Drukuj Email

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia proszę o bezwzględne zasłanianie na terenie budynku przedszkola ust i nosa maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekcję rąk.

Apel do Rodziców !!! PDF Drukuj Email

W ostatnim czasie zaczynają się nasilać zachorowania na różnego rodzaju wirusy.

Przyprowadzając dziecko z infekcją do przedszkola narażacie nie tylko zdrowie swoich dzieci, ale i innych osób w przedszkolu.

Placówki oświatowe są zobowiązane do zapewnienia wszystkim dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków nauki, wychowania i opieki. Za bezpieczny pobyt dziecka w przedszkolu nie można uznać pobytu dziecka w obecności dzieci chorych.

Apeluję więc do Rodziców, aby nie przyprowadzali dzieci przeziębionych do przedszkola. Z chorymi dziećmi proszę pozostać w domu lub udać się do lekarza.

Miejcie Państwo proszę na uwadze nie tylko swoje dobro, ale i dobro innych.

zakaz_wstepu

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na zebranie przedstawicieli Rady Rodziców, które odbędzie się dnia 5. października br. o godz. 15.30.

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

opłaty miesięczne: za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za wyżywienie należy dokonywać przelewem lub w kasie Banku Spółdzielczego.

Płatność należy kierować na konto bankowe przedszkola:

02 8658 1019 3900 1993 2000 0010

Przy dokonywaniu wpłaty prosimy o dokładne opisywanie przelewu – należy podać imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, za który dokonujemy przelew, a także wyodrębnić kwotę za wyżywienie oraz pobyt dziecka w przedszkolu, np.

Jan Kowalski, m-c IX 2020r. wyżywienie 242zł i opłata za pobyt 42zł

Dziękujemy!

Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z listem Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego - pobierz.

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW - BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PDF Drukuj Email

bezpieczny_powrot

DRODZY RODZICE,

prosimy o zapoznanie się ze specjalnym listem wystosowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, w którym zachęcają do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Ponadto pragniemy przypomnieć, że na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcam Państwa do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

WYPRAWKI 3-4-LATKÓW ORAZ 5-6-LATKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021.

• wyprawki dla 3-4 latków - pobierz,
  • wyprawki dla 5-6 latków - pobierz.