OGŁOSZENIA PDF Drukuj Email

Drodzy rodzice:

1. Dnia 30.10.2017r. tj poniedziałek w naszym przedszkolu będziemy obchodzili Święto Dyni, dlatego prosimy aby wszystkie dzieci ubrać na pomarańczowo. Dziękujemy.

2. Dnia 10.11.2017r. do naszego przedszkola przybędzie MAGIK na przedstawienie pt. "Czaruj z nami"

3. Od grudnia 2017r. Pani Krystyna KUźmiar będzie prowadziła warsztaty dla rodziców pt. :"Jak mówić aby dzieci nas słuchały". Warsztaty odbywać się będą w PODN i PPP w Złotoryi. Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o zapisywanie się u organizatora pod nr tel. 501245024. Liczba miejsc ograniczona.

DRODZY RODZICE PDF Drukuj Email
niedziela, 29 października 2017 14:20

Zapraszamy chętne dzieci do udziału w konkursie muzycznym pt. "Jesienna piosenka".

Regulamin konkursu - pobierz.

DRODZY RODZICE PDF Drukuj Email

Zapraszamy wasze dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczni na rowerze” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy. Prace oddają dzieci do wychowawcy grupy do 13.11.2017 r. (poniedziałek). Warunki konkursu:
- forma pracy – dowolna

- technika pracy – dowolna (oprócz prac z materiałów sypkich, takich jak kasz, mąki, maku, grochu, itp. )

- format – A3

- ustawienie strony – dowolne

ZAPRASZAMY!!!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 16.10.2017r. tj.poniedziałek w naszym przedszkolu odbędzie się Dzień Pieczonego Ziemniaka, prosimy tego dnia ubrać dzieci w wygodny strój oraz zapakować do plecaka po 2 ziemniaki.

Dziękujemy.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 13.10.2017r tj. w piątek w MPP w Wojcieszowie odbędzie się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prosimy, aby wszystkie dzieci w tym dniu ubrać na galowo. Dziękujemy.

Przedszkolaki często wychodzą do ogrodu przedszkolnego lub na spacery. Prosimy rodziców aby dostosowali ubiór dziecka do jesiennych warunków pogodowych.

OGŁOSZENIE O OPŁATACH PDF Drukuj Email

Rok 2017/2018 - Dzieci z rocznika 2011 pobyt w przedszkolu  mają bezpłatny.

Opłaty za zupę od tego roku szkolnego dokonujemy  przelewem  lub w Banku Spółdzielczym w Wojcieszowie na nr konta 98 8658 1019 3900 2004 2000 0010.

Kwota płatności za dany miesiąc jest umieszczana na tablicy informacyjnej dla rodziców w holu przedszkola. Informację o należnościach za posiłek można uzyskać w księgowości  tel. 75 75 12 376 wew.14

Wyprawka dla 5-6 latków PDF Drukuj Email

1. KREDKI OŁÓWKOWE

2. KREDKI ŚWIECOWE

3. FARBY PLAKATOWE

4. PLASTELINA

5. TEMPERÓWKA

6. NOŻYCZKI ODPOWIEDNIE DO DZIECKA (dla prawo-, i leworęcznych)

7. KLEJ

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Rozpoczęcie roku szkolnego jest 4.09.2017r. Proszę przyprowadzać dzieci do godz. 8.00 zgodnie z RAMOWYM ROZKŁADEM DNIA. Dziękujemy!

Zebranie informacyjne z rodzicami wszystkich grup dzieci z MPP w Wojcieszowie odbędzie się 4.09.2017r., o godz. 16.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!