OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Mała książka- Wielki człowiek" organizowanym przez CBK w Wojcieszowie we współpracy z Instytutem Książki.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na plakacie w załączniku:

projekt_mala_ksiazka

Konkurs plastyczno - techniczny "Ekologiczny różaniec" PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno - technicznym "Ekologiczny różaniec".

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-6 letnich grup zerowych.

Wykonane prace można składać u wychowawców grup zerowych do dnia 21.10.2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 24.10.2021r. w kościele po Mszy Świętej o godzinie 10.00.

Regulamin konkursu:

Tematem konkursu jest różaniec wykonany dowolną techniką samodzielnie lub rodzinnie.

Możliwość użycia dowolnych materiałów.

Zajęcia logopedyczne PDF Drukuj Email

W naszym przedszkolu prowadzone są  zajęcia logopedyczne przez panią mgr Justynę Bujak- Klara.

Zajęcia logopedyczne odbywają się w każdy poniedziałek w g. 9.50 - 10.50 oraz czwartek w g. 8.30 - 10.30.

Istnieje możliwość skorzystania z konsultacji logopedycznych po uprzednim umówieniu terminu spotkania z panią logopedą lub zgłoszeniu u wychowawcy.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 października br. będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Prosimy tego dnia ubrać dzieci odświętnie.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 11 października br. będziemy obchodzić Dzień Dziewczynek w naszym przedszkolu.

Święto zostało przeniesione z marca - zamiast Dnia Kobiet.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 października br. w naszym przedszkolu w grupach starszych religii będzie uczył Ks. Kazimierz Korab.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 7 października br. tj. czwartek o godz. 10.00 w naszej placówce zostaną przeprowadzone ćwiczenia praktyczne w zakresie organizacji warunków ewakuacji ludzi z obiektu.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy trójki grupowe - przewodniczący, zastępca oraz skarbnik - na zebranie Rady Rodziców dnia 7.10.2021r. o godzinie 15.30.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie informujemy, że dnia 28.09.2021r w naszym przedszkolu będzie fotograf i będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia. Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Ogólnopolski konkurs pod hasłem " Oddaj używany telefon komórkowy - pomagając innym- pomagasz swojej szkole"

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątania Świata 2021 zapraszamy do następnej już XVII edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem "Oddaj używany telefon komórkowy - pomagając innym - pomagasz swojej szkole".

Konkurs polega na zabraniu przez szkołę/ przedszkole starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne.

Zbiórka telefonów trwać będzie do 19. Listopada br.w naszym przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej informacji na temat konkursu - http://ekophone.pl/konkurs-ekophone