Wesołych wakacji!!! PDF Drukuj Email

wakacje2018Z okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom udanego i bezpiecznego wypoczynku, samych słonecznych dni oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Dyrektor oraz Pracownicy MPP w Wojcieszowie

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Dnia 08.06.2018 r. grupy starsze wezmą udział w warsztatach ekologicznych z drewna.

DRODZY RODZICE PDF Drukuj Email

Obchody Dnia Mamy w naszym przedszkolu odbędą się w następujących dniach:

-grupa pani Moniki -25.05.2018- godz. 9.30;

-grupa pani Wiesi- 28.05.2018- godz. 16.00;

-grupa pani Adriany- 29.05.2018- godz. 9.30;

-grupa pani Asi- 30.05.2018- godz. 9.30;

-grupa pani Ani- 04.06.2018 r.- godz. 9.30;

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy na uroczyste występy przedszkolaków w wybranych dniach.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

22 maja odbędzie się wycieczka do zoo grup starszych. W programie zwiedzanie zoo, Afrykarium, (rejs statkiem-gr. Pani Wiesi).

Uwaga Rodzice! PDF Drukuj Email

Dnia 08.05.2018r. tj. WTOREK o godz. 15.30 w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Wojcieszowie odbędzie się zebranie rodziców. Serdecznie zapraszamy.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 18.04.2018 r. o godzinie 9.00 w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia z edukacji ekologicznej pt.: „Przedszkolaki-jak mają dbać o środowisko”.

WESOŁYCH ŚWIĄT PDF Drukuj Email

wielkanoc2018Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzą pracownicy Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie.

KONKURS „ Fantazyjny parasol ”. PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który organizuje nasze przedszkole pt.: „ Fantazyjny parasol ”.

Regulamin konkursu - pobierz

KONKURS „ Moja ulubiona książka” PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który organizuje Biblioteka Pedagogiczna w Złotoryi pt.: „Moja ulubiona książka”.

Regulamin konkursu - pobierz.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 1 marca 2018 r. w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Wojcieszowie ROZPOCZYNA SIĘ REKRUTACJA na rok szkolny 2018/2019. Więcej Informacji dostępnych w przedszkolu. Druki do zapisów dostępne u wychowawców oraz w zakładce DOKUMENTY.