Bal karnawałowy PDF Drukuj Email

bal_karnawalowy

Źródło: staromiescie.rdk.rzeszow.pl

Bal karnawałowy to dla naszych przedszkolaków wyjątkowy dzień. Gdy tylko czas karnawału się rozpocznie dzieci nie mogą doczekać się tejże uroczystości - wyczekują jej przez wiele tygodni, gdyż jest ona atrakcją bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości.

Tak też było w dniu 11.01.2024 r. w naszym przedszkolu, gdzie odbył się Wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w naszej placówce pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek czy też ulubione zwierzątka. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, kotka, pieska... i wiele wiele innych znanych i lubianych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszystkie wychowawczynie zamieniły się w najwyższej klasy wodzirejki. Zachęcały dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nie zabrakło w tym dniu konkursów i wielu zabaw integrujących przedszkolaków. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości! A oto krótka fotorelacja z uroczystości...

dzieci_karnawaźródło: ps42.kielce.eu

kwietnia 2024