Co słychać w grupach?
Wycieczka dzieci z grup młodszych do rancza "Grapa" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dziś 29 maja dzieci z grup młodszych uczestniczyły w autokarowej wycieczce integracyjnej do malowniczo położonego Ranczo „GRAPA” w Nowych Łąkach. Na ranczu można spotkać wiele zwierząt, które były główną atrakcją dla dzieci m. in. daniele, zające, lamy, strusia, osły, kucyka i wiele innych. Zwierzęta były na tyle oswojone, że jadły dzieciom z ręki i same podchodziły, by je pogłaskać. Przedszkolaki były zachwycone tak bliskim obcowaniem z przyrodą i zwierzętami.

Więcej…
 
Wycieczka - grupa Pani Wiesi i Pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

23 maja odbyła się długo wyczekiwana wycieczka do Wrocławia. W dobrych humorach wyruszyliśmy spod przedszkola przeżywać przygodę. Zwiedziliśmy zoo, Afrykarium, płynęliśmy statkiem po Odrze, a na koniec zjedliśmy pyszne jedzonko w McDonald's.

Więcej…
 
Odwiedzili nas strażacy - grupy starsze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

18 maja na placu koło Biedronki starszaki spotkali się z wyjątkowymi gośćmi, a mianowicie że strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszowie. W trakcie spotkania dzieci zapoznały się ze sprzętem jaki strażacy używają podczas swojej pracy. Dzieci mogły z bliska oglądać wozy strażackie i sprzęt pożarniczy.

Więcej…
 
Wizyta policjantów u starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Najważniejszym wydarzeniem dla naszych starszaków była wizyta policjantów. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo, lecz nie obyło się bez wielu pytań dzieci dotyczących codziennej pracy policjanta.

Więcej…
 
ZABAWY Z CENTRUM BIBLIOTECZNO-KULTURALNYM W WOJCIESZOWIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W miniony piątek przyszła kolej na nas i z tej okazji wszystkie przedszkolaki brały udział w zabawach zorganizowanych przez pracowników CBK w Wojcieszowie – czyli przez panią Anię, panią Martę oraz pana Przemka z okazji „Tygodnia Bibliotek”. Wszystkie grupy przedszkolne wraz z organizatorami wybrały się na spacer, gdzie podziwiały walory przyrodnicze naszej miejscowości śpiewając przy tym wiosenne piosenki. Następnie udaliśmy się przed siedzibę CBK, a tam w pięknej słonecznej aurze na kocach wysłuchaliśmy bajki o Duchu Gór – Liczyrzepie, następnie pan Przemek zorganizował dla przedszkolaków szalone zabawy taneczne.

Więcej…
 
NA ŁĄCE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

lakaNajmłodsze przedszkolaki w tym tygodniu zdobywały wiedzę na temat „majowej łąki”, a tym samym realizowały innowację pedagogiczną wspólnie z panią Anią.
Jak wiadomo miesiąc maj, to jeden z najpiękniejszych miesięcy w ciągu roku. W tym czasie przyroda eksploduje swoją całą wiosenną mocą- nasz krajobraz przybiera kolory zieleni, błękitu i żółci. Dlatego przedszkolaki „zanurzyły się” w łąkowej trawie, żeby poznać jej mieszkańców – rośliny oraz zwierzęta.

Więcej…
 
Czytanie w plenerze z Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Wojcieszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z okazji odbywającego się Tygodnia Bibliotek w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Wojcieszowie przedszkolaki zostały zaproszone do udziału w czytaniu w plenerze. Przy pięknej słonecznej pogodzie Pani Ania i Pani Marta zapoznały dzieci z treścią bajki o duchu gór - Liczyrzepie. Po wysłuchaniu legendy Pan dyrektor CBK Przemek R. rozbawił przedszkolaków tańcami. Dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę.

Więcej…
 
Tydzień patriotyczny u starszaków - grupa Pani Wiesi i Pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tydzień patriotyczny u starszaków - grupa Pani Wiesi i Pani Ady.

Więcej…
 
Zajęcia średniaków w CBK w Wojcieszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 8 mają zostaliśmy zaproszeni do CBK z okazji Dnia Bibliotekarza.

Mieliśmy okazję brać udział w zajęciach "Mali odkrywcy w zaczarowanej bibliotece"

Pani Marta i Pani Ania przygotowały fantastyczne zajęcia dla naszych przedszkolaków.

Dzieci tego dnia wcieliły się w maluch odkrywców, którzy mieli za zadanie rozwiązać mnóstwo zagadek, łamigłówek i rebusów. W tym celu posługiwali się zaczarowaną mapą.

Więcej…
 
ŚWIĘTA MAJOWE - ŚWIĘTA OJCZYSTE – ŚWIĘTA PAŃSTWOWE w grupie maluchów i średniaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z okazji zbliżających się świąt państwowych, dzieci z grupy pani Ani i pani Izy postanowiły uczcić nasze barwy ojczyste uroczystym marszem po naszej miejscowości z flagami wykonanymi własnoręcznie. Po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc w Polsce, dzieci samodzielnie wykonały mapę Polski.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 11

Free joomla templates made by Lonex.