PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym serdecznie dziękują Głównej Radzie Rodziców oraz Rodzicom za pomoc w organizacji festynu, przyniesieniu fantów, upieczenie ciast oraz za aktywne uczestnictwo w festynie.

Serdecznie dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrekcja serdecznie dziękuje Radzie Pedagogicznej oraz Rodzicom za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu festynu rodzinnego.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z dziećmi składają serdeczne podziękowania dla firmy WOJCIESZOWIANKA za podarowanie na rzecz przedszkola wody. Serdecznie dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Dyrektor wraz z gronem pedagogicznym i pracownikami składają serdeczne podziękowania dla dzieci i rodziców za pamięć, życzenia i słowa wsparcia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania rodzicom:

1. p. Justynie Kaczmarczyk

2. p. Natalii Łuszczak

3. p. Beacie Zuziak

4. p. Dorocie Sobczyk

5. p. Paulinie Runo

6. p. Arkadiuszowi Kujawa

7. p. Jarosławowi Dynius

za pomoc w organizacji ogniska i upieczenie ziemniaków z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka.

Serdecznie dziękujemy!

lhoist