Życzenia wielkanocne PDF Drukuj Email

wielkanoc_zyczenia2022Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz samych słonecznych dni życzą

Pracownicy Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że są już wyniki rekrutacji do naszej placówki na rok szkolny 2022/2023.

Listy dzieci dostępne są w holu placówki na tablicy ogłoszeń.

Informację o wynikach rekrutacji można uzyskać także telefonicznie tel. 757512564.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Główna Rada Rodziców zwraca się z prośbą o przyniesienie nowych fantów na loterię, która odbędzie się podczas pikniku rodzinnego.

Fanty przynosimy do 14 maja br. do wychowawców grup.

Dziękujemy.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na ozdobę wielkanocną.

Prace należy złożyć do 11.04 br. do wychowawcy grup.

Regulamin konkursu - pobierz.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi pomocy dla uchodźców z Ukrainy.

pomoc_dla_ukrainy

konkurs_dzien_wody-_plalat2

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Złotoryjska woda- zdrowia doda".

Prace plastyczne wraz z podpisanymi oświadczeniami (dostępne w załączniku) należy składać do wychowawców grup do dnia 28.03.2022.

Załączniki do pobrania:

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://rpk.pl/451-zlotoryjska-woda-zdrowia-doda

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Na początku była miłość - moja rodzina" PDF Drukuj Email

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, organizatora corocznego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Na początku była miłość - moja rodzina" zapraszamy do udziału w konkursie.

Konkurs dla dzieci

Jest to już IV edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego skierowanego do najmłodszych, która ma na celu zachęcenie wychowawców do rozmów z dziećmi na temat wartości rodziny w ich życiu. Podkreśla znaczenie rodziców, którzy mają decydujący wpływ na kształtowanie osobowości dziecka, jego uczuć, świata myśli i dążeń. Konkurs stwarza środowisko rozwojowe dla zdolności dziecka, pogłębiając talenty przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Rodzina widziana oczami dziecka, jest bogatym źródłem życia, szkołą miłości, ciepła i pokoju. Konkurs pozwala uchwycić najcenniejsze wspomnienia i najpiękniejsze chwile spędzane z rodziną.

Do uczestnictwa zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III szkół podstawowych. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie wygenerowanego formularza zgłoszeniowego oraz pracy plastycznej, będącej twórczą interpretacją tytułu konkursu. Może ona zostać wykonana dowolną techniką i być dowolnego formatu.

Prace można składać do wychowawców grup do dnia 25.04.2022r.

Prace oceni specjalnie powołane Jury Konkursowe biorąc pod uwagę oryginalność pomysłów i samodzielność wykonania. Komisja wyłoni Laureatów I, II i III miejsca w każdej kategorii wiekowej, może także przyznać wyróżnienia. Rozstrzygnięcie konkursu i publikacja listy laureatów nastąpi na stronie internetowej Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka 1 czerwca 2022 r .

Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe takie jak puzzle, gry, książki, artykuły plastyczne i instrumenty muzyczne.

Konkurs jest objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty. Patronat medialny pełni: TVP ABC, "Staś", "Wychowawca", "Dobre Nowiny", Polskie Stowarzyszenie Familiologiczne "Moje Pismo Tęcza", "Promyczek Dobra", "Mały Promyczek Dobra", "Kreda", "Bliżej Przedszkola" oraz "Mały Gość Niedzielny".

Z wybranymi, nagrodzonymi pracami można zapoznać się pod adresem: https://pro-life.pl/konkurs-dla-dzieci.

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona książka" PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Biblioteka Pedagogiczna organizuje  doroczny Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Moja ulubiona książka”, którego głównym celem jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz wsparcie rozwoju talentów przedszkolaków i uczniów klas „0”. Bardzo prosimy o zachęcenie dzieci do udziału w Konkursie.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest przedstawienie nie samej postaci, a przygody (scenki) z udziałem bohatera ulubionej książeczki.

Prace można składać do 29. marca br. do wychowawców grup.

W załączniku dostępny Regulamin Konkursu - pobierz.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z listem Ministra Zdrowia do rodziców i opiekunów dzieci objętych obowiązkiem szkolnym.

Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się broszurą „Dzieci w wirtualnej sieci” i „Nastolatki w wirtualnym tunelu” opracowaną przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu we współpracy z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.