Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

Zapraszamy Was razem z dziećmi do udziału w konkursie plastyczno-technicznym

pt. EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby świątecznej (bożonarodzeniowej) z wykorzystaniem surowców wtórnych. Surowce wtórne muszą stanowić główny budulec pracy. Może być to ozdoba choinkowa, dekoracja stołu, świecznik lub inna ozdoba według własnego pomysłu. Pomysł oraz technika wykonania jest dowolna. Dopuszczalne jest użycie materiałów naturalnych, jak: szyszki, słoma, ziarna itp. Format pracy musi być przestrzenny. Pracę plastyczno-techniczną wykonują dzieci wspólnie z rodzicami. Każdą pracę należy podpisać (imię i nazwisko dziecka oraz grupa wiekowa). Konkurs trwa od 03.12. do 13.12.2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu będzie 20.12.2021 r. Jury powołane przez organizatora będzie rozstrzygać konkurs w dwóch kategoriach wiekowych:
1. grupa dzieci 3-4 letnich (I,II,III MIEJSCE)
2. grupa dzieci 5-6 letnich (I,II,III MIEJSCE)
KAŻDA PRACA ZOSTANIE NAGRODZONA DYPLOMEM, A OSOBY WYRÓŻNIONE OTRZYMAJĄ NAGRODY. ZAPRASZAMY!!!!!!!

Regulamin konkursu - pobierz.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 9.11.2021r. (wtorek) o godzinie 15.30 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci objętych obowiązkiem szkolnym, które poprowadzi pani pedagog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej ze Złotoryi. Będzie to zebranie podsumowujące badania przesiewowe.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie prosimy o informację dotyczącą obecności dziecka w dniu 12 listopada (piątek) w celu zamówienia wyżywienia.

Informację prosimy zgłaszać do dnia 8 listopada do godziny 14.00 do wychowawców grup.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Dnia 27 października br. (środa) w naszym przedszkolu będą przeprowadzane badania przesiewowe dotyczące gotowości szkolnej dzieci 6 letnich.

Badania będzie przeprowadzała pani Jolanta Wojciechowska - pedagog z Poradni psychologiczno-pedagogicznej ze Złotoryi.

Prosimy, by tego dnia w przedszkolu obecne były wszystkie dzieci 6 letnie objęte obowiązkiem szkolnym.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "Mała książka- Wielki człowiek" organizowanym przez CBK w Wojcieszowie we współpracy z Instytutem Książki.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na plakacie w załączniku:

projekt_mala_ksiazka

Konkurs plastyczno - techniczny "Ekologiczny różaniec" PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno - technicznym "Ekologiczny różaniec".

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-6 letnich grup zerowych.

Wykonane prace można składać u wychowawców grup zerowych do dnia 21.10.2021r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 24.10.2021r. w kościele po Mszy Świętej o godzinie 10.00.

Regulamin konkursu:

Tematem konkursu jest różaniec wykonany dowolną techniką samodzielnie lub rodzinnie.

Możliwość użycia dowolnych materiałów.

Zajęcia logopedyczne PDF Drukuj Email

W naszym przedszkolu prowadzone są  zajęcia logopedyczne przez panią mgr Justynę Bujak- Klara.

Zajęcia logopedyczne odbywają się w każdy poniedziałek w g. 9.50 - 10.50 oraz czwartek w g. 8.30 - 10.30.

Istnieje możliwość skorzystania z konsultacji logopedycznych po uprzednim umówieniu terminu spotkania z panią logopedą lub zgłoszeniu u wychowawcy.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 października br. będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Prosimy tego dnia ubrać dzieci odświętnie.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 11 października br. będziemy obchodzić Dzień Dziewczynek w naszym przedszkolu.

Święto zostało przeniesione z marca - zamiast Dnia Kobiet.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 października br. w naszym przedszkolu w grupach starszych religii będzie uczył Ks. Kazimierz Korab.