Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

Zapraszamy Was razem z dziećmi do udziału w konkursie plastyczno-technicznym

pt. EKOLOGICZNA OZDOBA ŚWIĄTECZNA. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ozdoby świątecznej (bożonarodzeniowej) z wykorzystaniem surowców wtórnych. Surowce wtórne muszą stanowić główny budulec pracy. Może być to ozdoba choinkowa, dekoracja stołu, świecznik lub inna ozdoba według własnego pomysłu. Pomysł oraz technika wykonania jest dowolna. Dopuszczalne jest użycie materiałów naturalnych, jak: szyszki, słoma, ziarna itp. Format pracy musi być przestrzenny. Pracę plastyczno-techniczną wykonują dzieci wspólnie z rodzicami. Każdą pracę należy podpisać (imię i nazwisko dziecka oraz grupa wiekowa). Konkurs trwa od 03.12. do 13.12.2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu będzie 20.12.2021 r. Jury powołane przez organizatora będzie rozstrzygać konkurs w dwóch kategoriach wiekowych:
1. grupa dzieci 3-4 letnich (I,II,III MIEJSCE)
2. grupa dzieci 5-6 letnich (I,II,III MIEJSCE)
KAŻDA PRACA ZOSTANIE NAGRODZONA DYPLOMEM, A OSOBY WYRÓŻNIONE OTRZYMAJĄ NAGRODY. ZAPRASZAMY!!!!!!!

Regulamin konkursu - pobierz.