PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

zabawki_izaPrzedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią panią Izą składają serdeczne podziękowania dla pani Izabeli Bulgi za podarowanie różnorodnych zabawek na rzecz naszej grupy.

Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW ZA UPOMINKI WIELKANOCNE PDF Drukuj Email

NAJMŁODSZA GRUPA W PRZEDSZKOLU SERDECZNIE DZIĘKUJE RADZIE RODZICÓW ZA UPOMINKI WIELKANOCNE.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy Pano Edycie Łyżwińskiej oraz Panu Mateuszowi Liszka za podarowanie gablot zawierających eksponaty prawdziwych owadów i pajęczaków na rzecz placówki. Gorąco dziękujemy!

owady

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Wychowawcy wraz z dziećmi serdecznie dziękują Państwu:

1. p. Monice Rak,

2. p. Ewelinie Golanowskiej,

3. p. Markowi Bratek,

4. p. Sylwii Osiadacz,

5. p. Beacie Adamczyk,

6. p. Karolinie Chmielowiec

za podarowanie na rzecz placówki różnorodnych zabawek, materiałów do dekoracji i wykonywania stroików, materiałów przyrodniczych oraz pomocy dydaktycznych.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy Państwu Woźnickim - pani Kasi oraz panu Andrzejowi za podarowanie na rzecz placówki różnorodnych zabawek, książek i puzzli.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz z dziećmi serdecznie dziękują panu Arkadiuszowi Kujawie za pomoc w organizacji przewozu tablic korkowych do naszej placówki.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Grono Pedagogiczne wraz z Rodzicami i dziećmi składają serdeczne podziękowania Zakładom Wapienniczym Lhoist S.A. w Wojcieszowie za dofinansowanie do wycieczek grupowych. Przekazana kwota wyniosła 3000 zł na wszystkie grupy wiekowe.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Rada Rodziców wraz z wychowawcami i przedszkolakami składają serdeczne podziękowania dla dyrektora CBK w Wojcieszowie pana Przemysława Rogal za pomoc w organizacji oraz prowadzeniu zabawy karnawałowej dla przedszkolaków.

Gorąco dziękujemy za poświęcony czas i super zabawę.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

Rada Rodziców wraz z wychowawcami i przedszkolakami składają serdeczne podziękowania dla dyrektora Szkoły Podstawowej w Wojcieszowie pani Moniki Dekas-Ziemniak za udostępnienie sali sportowej na organizowany przez nas bal karnawałowy.

Gorąco dziękujemy!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

puzleSerdecznie dziękujemy pani Izabeli Bulga Dziedzic za podarowanie na rzecz grupy średniaczków zestawu różnorodnych puzzli i kolorowanek.