Podziękowania PDF Drukuj Email

Podziękowanie PDF Drukuj Email
wiosenne_bukiety_787735Serdeczne podziękowania dla pani Doroty Grelak za podarowanie do grupy 5-latków ozdobnych doniczek.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Pani Wiesia wraz z dziećmi pragnie podziękować Pani Ani Kałdunek za podarowanie zabawek na rzecz przedszkola.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Pakosza za przywiezienia gałązek leszczynowych na dekorację do przedszkola. Dziękujemy!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

zdjecie_bigRada Rodziców Miejskiego Przedszkola w Wojcieszowie pragnie złożyć serdeczne podziękowania :

-ZESPOŁOWI ARANŻ za charytatywną oprawę muzyczną Balu,
-RODZICOM za przygotowanie ciast na kiermasz i przekazanie fantów na loterię ,
-MAMOM, które brały czynny udział w przygotowaniach do Balu
-WSZYSTKIM UCZESTNIKOM, za wspaniałą zabawę i aktywny udział .

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać 750zł . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

bukiet-anemony-zwiastuny-wiosny1Pani Dyrektor oraz wszyscy nauczyciele MPP, pragną serdecznie podziękować Panu Mariuszowi za podarowanie na rzecz przedszkola kabla do sprzętu muzycznego, jest on niezbędny w naszej pracy.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

wiosenny-bukiet-koktajlowyW imieniu wszystkich przedszkolaków pragniemy podziękować Radzie Rodziców za przygotowanie paczek mikołajkowych.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

kwiaty_na_dzien_kobiet_621x0_rozmiar-niestandardowyDyrekcja oraz Grono Pedagogiczne pragną serdecznie podziękować :

1. Panu K. Kędzierskiemu

2. Panu Ł. Horodyskiemu

za poświęcony czas oraz świetną zabawę z Mikołajem. Dzieci są szczęśliwe i zadowolone dzięki Waszemu zaangażowaniu. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

bukiet-radosne-swietaDyrekcja oraz Grono Pedagogiczne dziękują rodzicom a w szczególności:

1. Panu W. Wójcikowi

2. Panu P. Rogali

za pomoc w dekoracji świątecznej naszego przedszkola.

PODZIĘKOWANIE PDF Drukuj Email

BOU14_42Pani Asia wraz z dziećmi pragną serdecznie podziękować Państwu Pakosz za podarowanie różnorodnych zabawek na rzecz grupy 4-latków.