ŻYCZENIA WAKACYJNE PDF Drukuj Email

wakacje2016Przedszkolakom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Przyjaciołom naszego przedszkola życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz wakacyjnych radości: słońca, podróży, odpoczynku i dużo zabawy!

Drodzy Rodzice! PDF Drukuj Email

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasza placówka została wyróżniona certyfikatem (nr 2016/06/6904331) w ramach programu „Zadowolony Konsument” na podstawie pozytywnych opinii – ponad 70% - rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Nasze przedszkole zostało uznane za przyjazne dzieciom i ich rodzicom oraz pełniące usługi edukacyjne, opiekuńcze i wychowawcze na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie.

Zapraszamy do naszego przedszkola.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22. czerwca (środa) w przedszkolu nie będą wydawane zupy.

DRODZY RODZICE!!! PDF Drukuj Email

PRZEDSZKOLE, JAKO JEDNA Z GRUP NIE BĘDZIE UCZESTNICZYŁA W SOBOTĘ W KOROWODZE RADOŚCI ZE WZGLĘDU NA WYZNACZONĄ PRZEZ ORGANIZATORÓW, DŁUGĄ TRASĘ PRZEMARSZU. ABY NIE BYŁO PRZYKRO DZIECIOM ORGANIZUJEMY W PIĄTEK (tj. 10.06.2016 R.) W NASZYM OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM LETNI KOROWÓD RADOŚCI PRZEDSZKOLAKÓW. NASZ KOROWÓD ODBĘDZIE SIĘ W GODZINACH PRACY PRZEDSZKOLA, DLATEGO TEŻ PROSIMY RODZICÓW DZIECI CHĘTNYCH O DOWOLNE PRZEBRANIE (NP. FANTAZYJNA MODA LETNIA, STRÓJ KARNAWAŁOWY, POSTACI BAJKOWE ITP. ) DZIĘKUJEMY.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że w miesiącu sierpniu przedszkole pełni dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących. Prosimy o zapisywanie dzieci u wychowawców grup.

Pożegnania nadszedł czas! PDF Drukuj Email

pozegnanie_starszakowUprzejmie informujemy, że uroczyste pożegnanie grup starszych odbędzie się w dniach:

20. czerwiec godz. 9.30 - gr. I 5-6-latków p. Asi

21. czerwiec godz. 9.30 - gr. III 5-6-latków p. Ani

22. czerwiec godz. 9.30 - gr. II 5-6-latków p. Wiesi

Serdecznie zapraszamy!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 13. czerwca br. o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski odbędzie się Msza Święta dla dzieci 5-6-letnich kończących naukę w przedszkolu.

Zapraszamy!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na zajęcia otwarte języka angielskiego, które odbędą się dnia 9. czerwca (czwartek) wg poniższego harmonogramu:

11.15-11.45 – grupa p. Asi

11.45-12.15 - grupa p. Wiesi

12.15-12.45 – grupa p. Ani

12.45-13.00 – grupy młodsze – p. Izy i p. Adriany

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 7. czerwca (wtorek) w naszym przedszkolu odbędzie się olimpiada z języka angielskiego dla starszych dzieci (5-6-latki).

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 2. czerwca (czwartek) w przedszkolu będzie fotograf. Chętni rodzice proszeni są o zapoznanie się z ofertą znajdującą się w holu przedszkola. Wybrane rodzaje zdjęć proszę zgłaszać u wychowawcy.