Podziękowanie PDF Drukuj Email

Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią p. Izą pragną serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę na rzecz grupy.indeks podziek. sotatnie

Dziękujemy!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

indeks podz. ostatnie 2Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią p. Wiesią serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu, organizacji i przebiegu uroczystego zakończenia roku (przygotowanie stroi do przedstawienia, wyprawek, bukiecików i książek).

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z Przedszkolakami serdecznie dziękują:indeks podz. ostatnie

1. p. Magdalenie Rybińskiej

2. p. Paulinie Kuchciak

3. p. Agnieszce Szwaja

4. p. Danucie Szpytma

5. p. Milenie i Krzysztofowi Korpeckim

za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych zabawek, rowerków, puzzli i bajek.

Podziękowania PDF Drukuj Email

images podz. złotoryja1Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i przedszkolaki gorąco dziękują pani Katarzynie Czernatowicz oraz jej córkom Karolince i Marysi ze Złotoryi za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych zabawek, lalek, gier, układanek, malowanek, a także ubrań na przebranie dla dzieci.

Gorąco dziękujemy!

Podziękowania PDF Drukuj Email

images podz. złotoryjaPrzedszkolaki wraz z Gronem Pedagogicznym serdecznie dziękują pani Agnieszce Kubiak za podarowanie na rzecz przedszkole różnorodnych gier, układanek, zabawek i puzzli.

Podziękowania dla wszystkich sponsorów PDF Drukuj Email

W imieniu całego Grona Pedagogicznego, przedszkolaków oraz ich rodziców składamy serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy podarowaliimages podz. dziecko naszym przedszkolakom różnorodne upominki i słodycze z okazji Dnia Dziecka, a w szczególności dla:

1. Zakładu Wapienniczego „Lhoist”

2. Zakładu „Wojcieszowianka”

3. Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego „Koral”

4. Pana Lesława Muszyńskiego - właściciela sklepu „Turynek”

5. Pana Piotra Kucharskiego

6. Pana Norberta Wiśniaka

7. Pana Jerzego Krajewskiego

Wszystkim sponsorom gorąco dziękujemy!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

images podz. biedraPrzedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami składają serdeczne podziękowania dla pani Agaty Kostiuk i pani Leokadii Rzeczkowskiej za transport słodyczy z sieci Biedronka dla dzieci na Dzień Dziecka.

Dziękujemy!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym pragną gorąco podziękować wszystkim rodzicom, którzy w ramach akcji dotyczącej zbiórki zabawek podarowali naindeks podz. zabawki rzecz przedszkola różnego rodzaju zabawki, puzzle, gry i książki, a w szczególności:

1. pani Agnieszce Muszyńskiej

2. pani Agnieszce Szwaja

3. pani Agnieszce Mularczyk

4. pani Iwonie Dudzińskiej

5. pani Dorocie Grelak

6. pani Barbarze Kogut

7. pani Marcie Kopanieckiej

8. pani Irminie Urbańskiej

9. pani Martynie Ryńskiej

10. pani Justynie Tęcza

11. pani Monice Szyndler

Gorąco dziękujemy!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

images odlewyPrzedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią p.Adrianą serdecznie dziękują panu Maciejowi Nowak za wykonanie odlewów gipsowych.

Podziękowanie PDF Drukuj Email

indeks jelenia plastDyrekcja, Grono Pedagogiczne i przedszkolaki gorąco dziękują firmie „Jelenia Plast” za podarowanie na rzecz przedszkola różnego rodzaju pojemników plastikowych.

Dziękujemy!!!