Co słychać w grupach?
Rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 12.03.-13.03.2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci. Poprowadził je Ksiądz Mieczysław z Sokołowca. Dzieci z dużym zainteresowaniem i radością uczestniczyły w spotkaniu. Poznały nowe piosenki i modlitwy.

Więcej…
 
Teatrzyk kukiełkowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 09.03.2018 r. w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk kukiełkowy A kuku z Legnicy z przedstawieniem pt.: „Narcyz ratuje Różyczkę”. Teatrzyk sprawił dzieciom wiele radości.

Więcej…
 
„Dzień kobiet to cudowne święto, wszystkie panie mają buzie uśmiechnięte”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 8 marca gościliśmy panie, które pracowały kiedyś w naszym przedszkolu. Każda z grup zaprezentowała krótki program artystyczny. Całe spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 14 marca 2018 15:42

W lutym w naszym przedszkolu gościliśmy naszych najukochańszych dziadków. Każda z grup przedszkolnych zaprezentowała swój program artystyczny. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem mogli podziwiać umiejętności swoich milusińskich. Dzieci wręczyły prezenty swoim dziadkom a następnie wszyscy uczestniczyli we wspólnym słodkim poczęstunku.

Więcej…
 
Zwierzątka egzotyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Wśród starszaków dużym zainteresowaniem cieszą się zwierzęta egzotyczne. Lepienie z plasteliny sprawiło dzieciom dużo radości i rozwijało ich wyobraźnię twórczą. 
DZIEŃ DINOZAURA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

26 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto dinozaurów. Tematyka dinozaurów jest większości dzieci bardzo bliska i przez nie lubiana.

Dzieci przyniosły różne przedmioty związane z tematem: figurki dinozaurów, pluszaki, książeczki edukacyjne, puzzle. Wzajemnie dzieliły się przyniesionymi skarbami i opowiadały o nich. Dzieci poznały historię dinozaurów, warunki życia, hipotezę o wyginięciu itp. Kilkoro chłopców wykazało się bogata wiedzą o prehistorycznych gadach (nawet skomplikowane nazwy nie były dla nich problemem).
Dzieci układały puzzle, rozwiązywały zagadki, słuchały wierszyków oraz opowieści o historii dinozaurów.

Więcej…
 
Niesłychana Wycieczka Na Każdym Kroku Bajeczka czyli Wędrówka To Niesłychana Baran Spotkał Barana. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 22.02.2018 dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w spektaklu Niesamowita Wycieczka Na Każdym Kroku Bajeczka czyli Wędrówka To Niesłychana Baran Spotkał Barana, który odbył się sali kinowej w Wojcieszowie.

Więcej…
 
Jedne z ulubionych zajęć starszaków kosmos i jego „mieszkańcy”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jestem ufoludek malutki.

Mam:

dwie pary rąk,

dwie pary nóg,

uszy jak u krówki.

Ciało mam zielone,

z niebieskim ogonem.

Oczu pary dwie,

każde z nich czerwone jest.

Więcej…
 
Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Nasze przedszkolaki w trosce o zwierzęta postanowiły kultywować tradycję „Ogólnopolskiego Dnia Dokarmiania Zwierząt Leśnych” . Pomocną dłonią dla dzieci był pan Romek- leśniczy, który odwiedził nasze przedszkole i opowiedział dzieciom, jakie zwierzęta leśne można spotkać w naszej okolicy, jak należy zachować się, gdy takie zwierzęta spotkamy w lesie.

Więcej…
 
ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 16.02.2018 r. w naszym przedszkolu dzieci obchodziły nietypowe święto „Święto kota”.  W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając kocie maski oraz dorysowując sobie wąsy. Nie zabrakło także kocich ogonów i uszów. Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o chorym kotku, a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, oglądały książeczki, zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 1 z 8

Free joomla templates made by Lonex.