Co słychać w grupach?
Renifery starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Mam odważnych 7 reniferów,
One prowadzą zaprzęg mój
Z nimi przyjemnie jest tak latać
I góra dół, i gora dół, i góra dół...

Grupa starszaków wykonała renifery.

Prawda, że ładne? 
ODWIEDZINY MIKOŁAJA W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja były nawet troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo radości i uśmiechu. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu.

Więcej…
 
Zajęcia otwarte z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

30 XI to magiczny wieczór, który zdarza się raz do roku. W tym dniu nasza grupa spotkała się z rodzicami na zajęciach otwartych pt. "WRÓŻBY ANDRZEJKOWE". Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

Więcej…
 
Zajęcia koleżeńskie- gr. starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

1 XII odbyły się zajęcia koleżeńskie gr.Pani Ady i Pani Wiesi. Dzieci wspólnie uczestniczyły w różnych wróżbach i zabawach. Najwięcej radości sprawiło dzieciom lanie wosku. Mamy nadzieję że wszystkie wróżby się spełnią.

Więcej…
 
Ubieramy choinkę ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Święta bez choinki? To jak Święty Mikołaj bez brody! Ubieranie choinki, wyciąganie z ukrycia ozdób choinkowych do idealny moment, aby poczuć świąteczny klimat... tym razem grupa maluszków stanęła na wysokości zadania :)

Więcej…
 
Gimnastyka starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dużo radości i przeżyć dostarczają dzieciom ćwiczenia gimnastyczne, które pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny dzieci.

Więcej…
 
Mamo, tato wolę wodę! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tak jak w ubiegłym roku nasze przedszkole bierze udział w programie "Mamo, tato wolę wodę". Tego dnia wszyscy ubraliśmy się na niebiesko, wspólnie piliśmy wodę poznając jej wartości zdrowotne.

Więcej…
 
Dzień Misia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Pluszowy Miś to wierny towarzysz dzieciństwa, powiernik sekretów, pocieszyciel. W naszym przedszkolu w Dniu Misia każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim pluszakiem.

Więcej…
 
Andrzejki w grupie maluszków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Muzyka jest dobra na wszytko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

24.11.2017r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. Jesienna piosenka. Wzięło w nim udział 13 dzieci w różnym wieku. Wszyscy wykonawcy pięknie się przygotowali i zaprezentowali swoje umiejętności.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4

Free joomla templates made by Lonex.