Co słychać w grupach?
Przygotowania zwierząt do zimy - grupa pani Wiesi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesia D.   

Zagadkę zadam Ci i powiedz mi czy wiesz - co jesienią robi wiewiórka, niedźwiedź i jeż? Starszaki  z grupy pani Wiesi przez cały tydzień poznawały sposoby gromadzenia zapasów na zimę i zapadania w sen zimowy przez w/w zwierzęta. Dużo radości sprawiły dzieciom prace plastyczno-technicze.

Wychowawca: Wiesia D.

Więcej…
 
Przygotowania zwierząt do zimy - grupa pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ada F.   

Zagadkę zadam Ci i powiedz mi czy wiesz - co jesienią robi wiewiórka, niedźwiedź oraz jeż? Maluszki w tym tygodniu zapoznały się ze sposobami przygotowania się zwierząt do zimy.

Wychowawca: Ada F.

Więcej…
 
Owocowy tydzień w maluszkach pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ada F.   

Zdrowo, kolorowo i smacznie przebiegał tydzień w naszej grupie. Przynosiliśmy owoce krajowe i zagraniczne. Każdy z nas rozpoznawał smakiem, zapachem i dotykiem każdy owoc.

Więcej…
 
Owocowy tydzień w grupie pani Wiesi. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesia D.   

Pysznie, zdrowo, kolorowo było w naszej grupie kiedy mówiliśmy o owocach. Każdy z nas przyniósł do naszej grupy swoje ulubione owoce. Wiele się o nich dowiedzieliśmy, mogliśmy zobaczyć i skosztować owoce krajowe i egzotyczne.

Więcej…
 
DZIEŃ CHŁOPAKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania K.   

Jak co roku o tej samej porze- 30. września- wszystkie dziewczynki, i te małe, i te duże, pamiętają o swoich kolegach z grupy, gdyż w tym dniu obchodzą oni swoje święto. Dziewczynki z grupy pani Ani składają swoim kolegom, najserdeczniejsze życzenia, dużo radości, szczęścia i uśmiechu na buzi.

Więcej…
 
IDZIE JESIEŃ... PRZEZ LAS I PARK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania K.   

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowa, dlatego, że przedszkolaki z grupy pani Ani, po raz pierwszy mogą ją wspólnie podziwiać i o niej rozmawiać. Dzieci podczas minionego tygodnia dowiedziały się, jakie dary daje-zostawia nam pani jesień w parku i w lesie. Podzielone na grupy: chłopcy – dziewczęta, stworzyły obraz pani Jesieni, która jakby nie było jest jedyna w swoim rodzaju...

Więcej…
 
RUCH TO ZDROWIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania K.   

Ruch, to taki  rodzaj wysiłku fizycznego, który bardzo korzystnie wpływa na rozwój dzieci. Mało kto, zdaje sobie jednak sprawę, jak ważna jest dla dziecka aktywność fizyczna oraz jak bardzo wpływa na rozwój nie tylko dużych dzieci, ale przede wszystkim na najmłodsze nasze pociechy. W dzisiejszych czasach wiele słyszy się i mówi o zdrowych nawykach żywieniowych, a w praktyce, wielu nauczycieli, jak i rodziców wie, że dzięki wzmożonej aktywności ruchowej, dzieci są bardziej zmęczone, a więc lepiej jedzą i śpią.

Więcej…
 
MOJA DROGA DO PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ania K.   

Najmłodsze przedszkolaki po raz pierwszy miały okazję poznawać na zajęciach zasady ruchu drogowego. Było przy tym wiele zabawy i radości.
Przedszkolaki pani Ani, ubrane w kamizelki odblaskowe, wybrały się na pobliskie skrzyżowanie, gdzie uczyły się poprawnego przechodzenia przez jezdnię. Podczas zabaw konstrukcyjnych w swojej sali dzieci budowały z klocków garaże i drogi dla samochodów, a ich wyobraźnia była przy tym tak wielka, że nie można tego opisać żadnymi słowami.

Więcej…
 
OWOCOWY TYDZIEŃ U STARSZAKÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

Pamiętaj dziś łakomczuszku
o malutkim swoim brzuszku.
Na zdrówko dobra to rada
- dużo owoców zjadaj.

Smacznie, zdrowo i kolorowo było w ostatnim tygodniu września w grupie Starszaków u pani Izy. W tym tygodniu wszystko kręciło się wokół tematu owoców. Wszyscy wiemy, że dostarczają nam one dużo witamin, dają siłę i zdrowie. Właśnie dlatego starszaki przez cały tydzień przyrządzały owocowe pyszności i degustowały owoce.

Więcej…
 
„Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda.” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

Propagując zdrowy i higieniczny tryb życia w naszym przedszkolu dzieci z grupy II  myją ząbki. Każde dziecko ma swoją szczoteczkę i kubeczek podpisane imieniem i nazwiskiem.
Dzieci z ogromnym entuzjazmem myją swoje ząbki wiedząc, że należy o nie dbać, aby były piękne, czyste i zdrowe.

Wychowawca: Izabela Borucka

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3

Free joomla templates made by Lonex.