Co słychać w grupach?
Wycieczka do Rancza Grapa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Średniaki i starszaki pani Ady wybrały się na wycieczkę autokarową do Ranczo Grapa. Mieliśmy okazję obcować z piękną przyrodą, a także karmić zwierzątka, które tam mieszkają. Najwięcej radości dzieciom sprawiły zabawy w małpim gaju. Uwieńczeniem naszej wycieczki była pyszna kiełbaska z grila.

Więcej…
 
Wycieczka do Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Grupa Pani Ady wybrała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej. Pani dyrektor oprowadzała dzieci po szkole. Miały okazje zobaczyć jak wyglądają klasy, biblioteka oraz hala sportowa. Na koniec wycieczki Pani dyrektor pozwoliła nam skorzystać z placu zabaw.

Więcej…
 
Wycieczka po naszym mieście PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Średniaki wraz ze starszakami wybrały się na spacer po naszym pięknym mieście. Odwiedziliśmy park z fontanną przyjaźni, która najbardziej spodobała się dzieciom. Zobaczyliśmy także dąb posadzony dla uczczenia pamięci pionierów osadników z Wojcieszowa.

Więcej…
 
Dzień Dziecka w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

J.Korczak


Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

Więcej…
 
Piknik Rodzinny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Od wielu lat tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie pikników, festynów rodzinnych.

Dnia 27 maja odbył się Piknik Rodzinny dla wszystkich przedszkolaków i ich rodzin z okazji Dnia Rodziny.

Jest to doskonały czas na wspólne świętowane w gronie rodziny i przyjaciół.

Nasze przedszkolaki w ramach niespodzianki zaprezentowały się od jak najlepszej strony, eksponując swoje talenty wokalne i recytatorskie. Wzruszenie na twarzach rodziców i łzy w oczach były dowodem na to, że niespodzianka się udała.

Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę. Błyskawicznie rozeszły się wszystkie losy- niespodzianki, które przygotowano dzięki hojności rodziców. Nie zabrakło także wspaniałych wypieków, słodkich gofrów z bitą śmietaną i owocami, a także pajd chleba ze smalcem i ogórkiem, które specjalnie na tę okazje wykonali rodzice przedszkolaków.

Więcej…
 
Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie Maluszków "Ekologiczne zabawki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W grupie 3-4 latków odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami na temat: "Ekologiczne zabawki".

Rodzice licznie przybyli na zajęcia, by wspierać swoje pociechy i wspólnie uczestniczyć w zajęciach. Powstały różne cudaki i stworki, kolorowe węże z korków od butelek, ośmiornice, a nawet krokodyl z opakowań po jajkach czy rodzina żółwi z plastikowych butelek.

Więcej…
 
Maj u maluszków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Maj jest najładniejszym wiosennym miesiącem, w którym można zaobserwować już w pełni obudzoną przyrodę do życia.

Maluszki poznały wybrane kwiaty, a także owady i zwierzęta występujące na łące.

Więcej…
 
Wycieczka Maluszków i Starszakow do CBK w Wojcieszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W maju przedszkolaki wraz ze swoimi paniami odwiedziły CBK , by obejrzeć wystawę ptaków, flory i fauny Pana Mirosława Janca. Dzieci  z zachwytem podziwiały fotografie, które bardzo im się podobały.

Więcej…
 
Dzień mamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta, dużo zdrowia, szczęścia i radości, ale także spełnienia marzeń i dużo cierpliwości życzą przedszkolaki ze swoimi paniami.

Więcej…
 
Dzień pszczoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 20 maja obchodzony jest Światowy Dzień Pszczół, dlatego temat ich roli w życiu człowieka poruszyliśmy na zajęciach z naszymi przedszkolakami.

Dzieci obejrzały film edukacyjny oraz bajkę o pszczołach, dowiedziały się jak powstaje miód, kto to jest pszczelarz, a także próbowały odpowiedzieć na pytanie, jaką rolę w życiu człowieka odgrywają te pożyteczne owady. Zajęcia urozmaiciły zabawy ruchowe, a na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 10

Free joomla templates made by Lonex.