Co słychać w grupach?
WIZYTA W BIBLIOTECE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dziewczynka z naszego przedszkola Oliwia Kopaniecka pięknie rysuje i jej prace można podziwiać w naszej bibliotece, więc poszliśmy je podziwiać. Dzieci są bardzo dumne ze swojej koleżanki. 
"WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ..." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Gdy w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka dopisała piękna pogoda i wyśmienite humory dzieci. Przedszkolaki spałaszowały po wyśmienitym pączku, które dostały z naszej piekarni z okazji ich święta. Po szaleństwach na placu zabaw dzieci wróciły do sal na słodki poczęstunek.

Więcej…
 
OWOCOWO ZNACZY ZDROWO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grupy pani Izy zajadały się własnoręcznie zrobionymi owocowymi szaszłykami, panie co prawda owoce obrały ale to dzieci nabijały je na patyczki według własnego pomysłu i smaku. Smacznego.

Więcej…
 
DZIEŃ MAMY W GRUPIE PANI ASI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W grupie maluszków odbyła się niezwykła uroczystość .Wspaniałymi gośćmi przedszkolaków były ich kochane Mamy dla których dzielne maluchy przygotowały pod opieką pani Asi piękną niespodziankę i wyjątkowe występy. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości.

Więcej…
 
UROCZYSTY DZIEŃ MAMY W GRUPIE PANI ADRIANY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grupy Pani Adriany  przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane prezenty. Nie zabrakło też słodkości i wspólnej zabawy.

Więcej…
 
SŁODKIE SŁODKOŚCI – GRUPA PANI ANI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Niebo na patyk owinięte

z cukru topionego tkane,

i lepkimi nitkami spajane

oraz karmelem muśnięte.

Wata cukrowa to puch,

co oprócz jedzenia bawi...

Więcej…
 
„Usiądź mamo przy mnie blisko i posłuchaj tych słów...” Dzień mamy w grupie Pani Izy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzień Mamy to jedna z największych i najpiękniejszych uroczystości przedszkolnych. W każdej grupie wiekowej odbyły się z tej okazji spotkania, na których dzieci poprzez wierszyki, piosenki i tańce wyraziły swoją miłość i szacunek do swoich rodziców. Były gry, zabawy i konkursy, w których wszystkie mamy uczestniczyły z radością wraz dziećmi. Miłym akcentem upamiętniającym spotkanie było wręczenie kochanym mamom upominków. Uwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że uroczystość pozostanie na długo w pamięci naszych gości.

Więcej…
 
„Mamo, mamo coś Ci dam...” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grupy pani Izy przygotowały dla swoich mam pyszne niespodzianki – babeczki. Z wielkim zaangażowaniem pomagały w ich przygotowywaniu i pieczeniu. Śmiechu i radości było co nie miara. A najlepszym momentem była degustacja upieczonych babeczek, jakże pysznych. bo własnoręcznie zrobionych.

Więcej…
 
Zabawy średniaczków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Czas, który spędzają dzieci w przedszkolu jest wypełniony mnóstwem atrakcji. Oprócz wszelkiego rodzaju uroczystości i zabaw w naszym przedszkolu mamy także ciekawe i rozwijające wszechstronnie zajęcia, np. zajęcia plastyczne, układanie figur z kolorowych patyczków, liczenie ich i segregowanie, kolorowanie nie tylko na kartkach, ale i gipsowych odlewów, robienie pszczółek z jajek po kinder niespodziankach. Codziennie dzieje się coś ciekawego, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Więcej…
 
„Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda...” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Propagując zdrowy i higieniczny tryb życia w naszym przedszkolu dzieci 5-letnie wraz ze swoją wychowawczynią panią Izą przynajmniej raz w tygodniu myją ząbki. Każde dziecko ma swoją szczoteczkę i kubeczek podpisane imieniem i nazwiskiem.

Dzieci z ogromnym entuzjazmem myją swoje ząbki wiedząc, że należy o nie dbać, aby były piękne, czyste i zdrowe.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 24

Free joomla templates made by Lonex.