Co słychać w grupach?
WIZYTA W BIBLIOTECE GR. "0" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z grup pani Adriany i Wiesi odwiedziły naszą bibliotekę aby podziwiać wystawę prac Wiktorii Karpińskiej. Prace bardzo się dzieciom spodobały.

Więcej…
 
''Robimy zdrowe kanapki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Przedszkolaki z grup -  pani Wiesi i Adriany podjęły wielkie wyzwanie pod hasłem ''Robimy zdrowe kanapki". Świeże warzywa, sery, pieczywo to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin. Dzieci samodzielnie układały produkty tworząc  na kanapkach fantazyjne wzory. Kanapeczki były bardzo kolorowe, smaczne a dzieci bardzo zadowolone  i najedzone. Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Więcej…
 
ZIELONY KĄCIK PRZYRODY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Świat dookoła robi się coraz bardziej zielony… w końcu nadchodzi wiosna. Dzieci  również chciały, aby ich sala zazieleniła się, więc postanowiły założyć "Zielony kącik przyrody". Posadzone w doniczkach rośliny pielęgnowane i podlewane urosły pięknie. Szczypiorek i rzeżuchę dzieci chętnie zjadały na kanapkach. Efekty pracy "małych ogrodników" widać na załączonych zdjęciach.

Więcej…
 
PRZEDSZKOLAKI NA WYSTAWIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z gr. Pani Ani , Ewy i Asi miały okazję i przyjemność oglądania prac plastycznych Wiktorii Karpińskiej które można podziwiać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wojcieszowie.

Więcej…
 
OWOCOWE SZASZŁYKI GR.PANI EWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Owoce są źródłem witamin, dlatego na zajęciach zachęcamy dzieci do ich spożywania. Najlepszym sposobem na przekonanie przedszkolaków do spożywania owoców są działania praktyczne - dzieci zrobiły pyszne owocowe szaszłyki. Była to również okazja do porównywania wyglądu i smaku wybranych owoców krajowych i zagranicznych. Po skończonej pracy wszystkie dzieci ze smakiem zjadły owocowe przysmaki. Przedszkolakom bardzo smakowała własnoręcznie wykonana potrawa. Przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele satysfakcji i radości.

Więcej…
 
A MOŻE BY TAK BABECZKĘ Z CZEKOLADĄ? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci z gr. Pani Ewy przygotowywały przepyszne babeczki z czekoladą. Pracy było dużo ale efekt... PALCE LIZAĆ.

Więcej…
 
PYSZNE KANAPKI W GR.PANI EWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

27 marca przedszkolaki z gr.pani Ewy przygotowywały pyszne i zdrowe kanapki. Po starannym umyciu rączek dzieci przystąpiły do pracy. Na posmarowane przez Mamy pieczywo, układały wybrane przez siebie produkty. Podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność oraz dbałość o higienę. Okazało się, że naszym milusińskim najlepiej smakowały kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie,  kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet największe niejadki zjadły swoje porcje z apetytem.

Więcej…
 
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 21.03.19r. nasze przedszkolaki przywitały wiosnę! Jesteśmy pewni, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zimie już wrócić nie pozwoli. Dzieci ze wszystkich grup w przygotowanych wcześniej pięknych wiankach przemaszerowały przez nasze miasto z okrzykami "żegnaj zimo, witaj wiosno!"

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Lasów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

21 marca jest od 2012 roku Międzynarodowym Dniem Lasów. Święto to ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podnoszenia świadomości ludzi na temat znaczenia lasów dla prawidłowego funkcjonowania planety. W tym dniu na całym świecie organizowane są akcje mające zwrócić uwagę na lasy i ich problemy. Zachęca się ludzi do sadzenia drzew, sprzątania lasów i do przebywania w nich.

Więcej…
 
ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KARTKA DLA PANI WIOSNY" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W konkursie brało udział 21 dzieci których piękne prace oceniało jury. Zadanie było bardzo trudne gdyż wszystkie prace wzbudzały podziw. Po burzliwej naradzie ogłoszono zwycięzców.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 21

Free joomla templates made by Lonex.