Co słychać w grupach?
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ORAZ ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka oraz pieczonego ziemniaka. Rodzice zadbali o część kulinarną przygotowując wiele różnorodnych potraw z ziemniaka np. placki i sałatki ziemniaczane, kopytka, kluski śląskie, orzechy ziemniaczane oczywiście nie zabrakło frytek. W czasie gdy w ognisku pilnowanym przez tatusiów piekły się ziemniaki o dobrą zabawę zadbały pani Wiesia i Ania.

Więcej…
 
WIZYTA PANA POLICJANTA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Jak co roku we wrześniu nasze przedszkole odwiedził pan Policjant. Przypomniał dzieciom jak zachować bezpieczeństwo w drodze do i z przedszkola. Pan policjant zwrócił uwagę na to, że przedszkolaki mogą jeździć rowerem po ulicy jedynie pod opieką osoby dorosłej a na głowę powinny założyć kask. Ważną rzeczą jest jazda samochodem w specjalnym foteliku i zapiętych pasach. Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.

Więcej…
 
WIZYTA RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

18 września w naszym przedszkolu gościliśmy Ratowników Medycznych z Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze. Było to bardzo ciekawe, ale przede wszystkim bardzo ważne spotkanie którego celem było przygotowanie przedszkolaków do czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Ratownicy wyjaśnili dzieciom na czym polega ich praca oraz czym zajmują się służby ratunkowe.

Więcej…
 
Uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej grup "0" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 23 września 2018 08:50

Dnia 26 czerwca w naszym przedszkolu uroczyście żegnaliśmy dzieci idące od 1-go września do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Nasi absolwenci pod życzliwym okiem swoich wychowawczyń, Pani Wiesi i Pani Adriany, przedstawili wzruszonej publiczności piękny, pożegnalny występ. Życzymy wszystkim udanych wakacji i samych szóstek w szkole. 
Wizyta Pana Policjanta u starszakow PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 22 czerwca odwiedził nas Pan Policjant. Celem spotkania była prelekcja dotycząca zwiększenia poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci.

W czasie wizyty funkcjonariusz przypomniał nam o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, o bezpiecznych zachowaniach podczas pobytu nad wodą, radził jak bezpiecznie bawić się w czasie wakacji.

Więcej…
 
Wycieczka do Rancza Grapa- grupa pani Moniki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Zerówka w szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Warsztaty grupa pani Adriany PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Warsztaty grupa pani Wiesi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Letnie zabawy przedszkolakow w ogrodzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 12

Free joomla templates made by Lonex.