Co słychać w grupach?
Co słychać w grupach? Grupa Pani Wiesi i Pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Żegnaj przedszkole kochane, nadeszła chwila rozstania. O naszych maluszkach pamiętali rodzice. Każde dziecko otrzymało piękny upominek na zakończenie przedszkola. 
Rozstrzygnięcie X Powiatowego Konkursu Piosenki Przedszkolnej "Śpiewające Brzdące 2021" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W miesiącu czerwcu dzieci z naszego przedszkola brały udział w X Powiatowym Konkursie Piosenki Przedszkolnej "Śpiewające Brzdące 2021".

Przedszkole otrzymało dyplom za udział w konkursie, a dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami.

Upominki za udział w konkursie będą do odbioru w placówce. 
Zabawy z animatorami w starszych grupach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 28 i 29 czerwca starszaki miały możliwość uczestniczenia w różnych zabawach i konkurencjach poprowadzonych przez panie animatorki z firmy "Figle-migle" z Jeleniej Góry.

Dzieciom bardzo podobały się zabawy i z chęcią brały w nich udział. Uwieńczeniem spotkania były piękne brokatowe tatuaże dla każdego dziecka.

Więcej…
 
Pożegnanie starszaków przez maluszków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 23 czerwca dzieci z grup młodszych pożegnały starszaków. Maluszki zaprezentowały piękne wiersze i piosenki, następnie wręczyły starszakom piękne upominki życząc sukcesów w szkole.

Więcej…
 
Pożegnanie starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

"Bądź dzieckiem jak najdłużej,

Jak dziecko baw się i śmiej

I kochaj, tak jak dziecko

I dobroć dziecka miej.

Już koniec lat beztroskich- nauki nadszedł czas,

Lecz pamięć o przedszkolu

Niech żyje zawsze w Was!"

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje - wizyta policjantów w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 23 czerwca w naszym przedszkolu przedstawiciele policji, jak co roku przed letnimi wakacjami, spotkali się z naszymi przedszkolakami. Spotkanie poświęcone było uświadomianiem dzieci o zagrożeniach czyhających podczas letniego wypoczynku, pobytu w domu bez opieki rodziców. Podczas spotkania  policjanci starali się przekazać informacje o ewentualnych zagrożeniach podczas zabawy w wodzie i nad wodą, a także uświadamiali dzieci jak należy zachowywać się podczas pobytu w domu i poza nim.

Więcej…
 
Dzień Rodziny w grupie starszaków pani Izy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 9 czerwca w grupie starszaków pani Izy odbyło się spotkanie dla Mam i Tatusiów na świeżym powietrzu. Dzieci miały okazję pokazać swoje umiejętności muzyczne, taneczne i wokalne przed zgromadzonymi gośćmi. Jak zwykle w to wyjątkowe święto było dużo radości wzruszeń i czułych powitań. W końcu to uroczystość najważniejszych osób w życiu każdego dziecka. 

Więcej…
 
Wizyta księdza proboszcza u starszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 23 czerwca nasze przedszkole odwiedził ksiądz proboszcz Kazimierz Korab z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Wojcieszowie Górnym.

Ksiądz proboszcz wraz z katechetką panią Małgorzatą Godyń podziękował dzieciom za udział w lekcjach religii. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Więcej…
 
Co słychać w grupach? Grupa Pani Wiesi i Pani Ady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzięki uprzejmości Pana Mariusza N. dzieci z grup młodszych wraz ze swoimi rodzicami mogły przeżyć fantastyczną przygodę polegającą na przejażdżce drezyną po torach kolejowych przy pięknej pogodzie. Przedszkolaki mogły podziwiać piękny krajobraz naszej miejscowości z innej perspektywy. Ta przygoda na długo pozostanie w ich pamięci.

Więcej…
 
Straż Pożarna w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 17 czerwca w naszym przedszkolu mieliśmy niezwykłych gości: Przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszowie. Wizyta strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich dzieci. Jednak największym powodzeniem cieszył się wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Każdy  z bliska miał możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały cały wóz, a każdy chętny przedszkolak choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy strażak,  kiedy założył strażacki kask.  Dużą atrakcją był także pokaz lania wody z węża strażackiego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 12

Free joomla templates made by Lonex.