NIECH ŻYJĄ WAKACJE! PDF Drukuj Email

images wakacjeZ okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom udanego i bezpiecznego wypoczynku, samych słonecznych dni oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że w miesiącu sierpniu przedszkole pełni dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących. Umowy będą podpisywane z dniem 3. sierpnia.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

W związku ze zbieżnością terminu i godziny zakończenia roku w szkole podstawowej, na wniosek rodziców uroczyste zakończenie roku w grupie 5-6-latków (gr. p. Izy) zostało przeniesione na piątek (26. czerwca br.) na godz. 12.30.

Pożegnania nadszedł czas! PDF Drukuj Email

pozegnanie_starszakow

Uprzejmie informujemy, że uroczyste pożegnanie grup starszych odbędzie się w dniu 24. czerwca (środa):

Gr. I 5-6-latków p. Izy – godz. 9.30

Gr. II 5-6-latków p. Wiesi – godz. 16.00

INFORMACJA DLA RODZICÓW GR. III (4-LATKÓW) PDF Drukuj Email
Drodzy Rodzice,
Uprzejmie informujemy, że dnia 15. czerwca (poniedziałek) odbędzie się wycieczka rekreacyjna do Jeleniej Góry do świata zabaw Hip-Hop.
Planowany wyjazd spod przedszkola ok. godz. 9.00 – prosimy, aby wszystkie dzieci do godz. 8.00 były obecne w przedszkolu.
Planowany powrót do przedszkola - godz. 12.00
Prosimy także o uaktualnienie u wychowawcy grupy swojego numeru telefonu kontaktowego.
Do plecaka prosimy o zapakowanie kanapek i czegoś do picia, reklamówki jednorazowej lub większego woreczka, a także ubrań na przebranie (koszulki z krótkim i długim rękawem, spodenek). Prosimy też nie dawać dziecku słodyczy ani owoców, a także żadnych napojów gazowanych.

PRZEDSZKOLACY W KOROWODZIE RADOŚCI PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

serdecznie zapraszamy Was wraz ze swoimi pociechami na KOROWÓD RADOŚCI, który odbędzie się dnia 13. czerwca br. (sobota) o godz. 16.00

W tym roku dzieci z grup starszych przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Prosimy rodziców starszaków o przebranie swoich pociech za dowolnie wybraną postać bajkową. Zbiórka o godz. 15.40 na skrzyżowaniu ulic Pocztowej i Kościelnej.

OGŁOSZENIE DOT. ZEBRANIA Z RODZICAMI PDF Drukuj Email

W dniu 9. czerwca (wtorek) 2015r. o godz. 16.00 w Zespole Szkół w Wojcieszowie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które 1. września 2015r. rozpoczną naukę w pierwszej klasie.

INFORMACJA DLA RODZICÓW GR. IV i V (3-4-LATKÓW) PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że dnia 8. czerwca (poniedziałek) odbędzie się wycieczka na Ranczo Grappa w miejscowości Nowe Łąki k . Złotoryi.

Planowany wyjazd spod przedszkola ok. godz. 8.30 – prosimy, aby wszystkie dzieci do godz. 8.00 były obecne w przedszkolu.

Planowany powrót do przedszkola przed godz. 14.00. Dzieciom, które mają chorobę lokomocyjną proszę o podanie leków i zgłoszenie wychowawcy.

Do plecaka prosimy o zapakowanie kanapek i czegoś do picia, reklamówki jednorazowej lub większego woreczka, a także ubrań na przebranie (koszulki z krótkim i długim rękawem).

ZAJĘCIA OTWARTE Z AKROBATYKI PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte z akrobatyki grup starszych, które odbędą się dnia 11. czerwca (czwartek):

Gr. I 5-6-latków – godz. 12.15

Gr. II 5-6-latków – godz. 12.45

ZAJĘCIA OTWARTE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków wraz z rodzicami na zajęcia otwarte z języka angielskiego, które odbędą się dnia 12. czerwca (piątek):

Gr. I 5-6-latków – godz. 12.15

Gr. II 5-6-latków – godz. 12.45