PODSTAWOWA WYPRAWKA PDF Drukuj Email

10. Farby plakatowe

11. Klej biurowy w tubce

12. Nożyczki

13. Pędzle: duży (1 szt.) i mały (1 szt.)

14. Strój gimnastyczny: koszulka + spodenki (podpisany)

15. Obuwie na zmianę (podpisane)

Wszystkie przedmioty prosimy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

WAKACJI NADSZEDŁ CZAS PDF Drukuj Email

indeks wakacjeZ okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom i rodzicom wielu radosnych i pięknych chwil, wspaniałych przeżyć i udanego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że czwartkowe uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dużej sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Wojcieszowie o godz. 16.00.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23. czerwca przez cały tydzień będą się odbywały prace remontowo-montażowe kończące plac zabaw na naszym ogrodzie. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do pomocy codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

images zakoczenie grupSerdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku w poszczególnych grupach wiekowych:

• gr. II 5-6-latków – wychowawca – mgr Adriana Fic – 23. czerwiec (poniedziałek) godz. 9.30
  • gr. I 5-6-latków - wychowawca – Wiesława Durbajło – 24. czerwiec (wtorek) godz. 9.30
  • gr. III 4-5-latków - wychowawca – mgr Izabela Borucka – 25. czerwiec (środa) godz. 9.30

OGŁOSZENIE dotyczące zakończenia roku szkolnego PDF Drukuj Email

pozegnanie_starszakowPożegnania nadszedł czas.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie grup starszych dnia 26. czerwca (czwartek) na godz. 16.00 do hali sportowej w Zespole Szkół w Wojcieszowie.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zajęcia otwarte z języka angielskiego, które odbędą się dnia 25. czerwca br. w poszczególnych grupach:

Gr. I godz. 12.00-12.30

Gr. II godz. 12.30-13.00

Gr. III godz. 13.00-13.30

Gr. IV godz. 13.30-13.45

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

images rodzinaSerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych rodziców wraz z dziećmi na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się dnia 10. czerwca (wtorek) o godz. 16.00 na ogrodzie przedszkolnym.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 18. czerwca br. o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski odbędzie się Msza Święta dla dzieci 5-6-letnich kończących naukę w przedszkolu. Zapraszamy!

INFORMACJA dotycząca wycieczki z okazji Dnia Dziecka do Legnicy PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że dnia 2. czerwca br. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka grup starszych (I, II, III) do Legnicy z okazji Dnia Dziecka.

Prosimy, aby każde dziecko miało okrycie przeciwsłoneczne na głowę, koszulkę na zmianę oraz kanapkę i coś do picia w plecaku.

Godzina wyjazdu spod przedszkola – 9.00

Przewidywany powrót do przedszkola ok. godz. 14.00

Więcej informacji na temat uroczystych obchodów z okazji Dnia Dziecka znajdą Państwo klikając na poniższy link: