Ogłoszenie PDF Drukuj Email

W związku z żałobą w naszej miejscowości planowany FESTYN RODZINNY został przełożony na 21. czerwca (piątek) na godz. 15.30. Zapraszamy!

pozegnanie_starszakowPożegnania nadszedł czas.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie grup starszych dnia 26. czerwca (środa) na godz. 16.00 do sali kinowej w Wojcieszowie. Zapraszamy!

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

family-2Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych rodziców wraz z dziećmi na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się dnia 14. czerwca (piątek) o godz. 15.30 na ogrodzie przedszkolnym. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE dotyczące rekrutacji PDF Drukuj Email

W związku z obowiązującą nas ochroną danych osobowych wszelkie informacje dotyczące rekrutacji dzieci do przedszkola udziela pani dyrektor MPP w Wojcieszowie – mgr Anna Melska bądź też inny pracownik pedagogiczny przedszkola.

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Uprzejmie przypominamy, że dnia 3. czerwca w naszym przedszkolu odbędzie się zabawa z okazji Dnia Dziecka (bez udziału rodziców). Prosimy przebrać dziecko za wybraną postać z bajki.

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Dnia 18.05.2013 roku tj. sobota o godz. 9.00 Rada Rodziców organizuje w naszym przedszkolu czyn społeczny w czasie, którego będą montowane nowe budowle drewniane dla dzieci.

Zapraszamy wszystkich chętnych Panów z elektronarzędziami do wspólnej pracy na rzecz przedszkola.

Prosimy o pozostawienie dzieci w domach.

Za organizację spotkania odpowiedzialny jest Pan Krzysztof Wojciechowski.

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

theatreUprzejmie informujemy, że dnia 27.maja (poniedziałek) o godz. 9.30 w sali kinowej

w Wojcieszowie odbędzie się przedstawienie teatralne pt. „Wielka wyprawa Klary i Ludosława”. Przedstawienie adresowane jest dla dzieci 5-6-letnich.

Sponsorem przedstawienia jest Urząd Miasta Wojcieszowa.

OGŁOSZENIE dotyczące zajęć otwartych w poszczególnych grupach wiekowych PDF Drukuj Email

Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami serdecznie zapraszają zainteresowanych rodziców na zajęcia otwarte:

- Grupa p. Ani „Średniaki” 13. maja (poniedziałek) godz. 9.30

- Grupa p. Izy „Maluszki” – 14. maja (wtorek) godz. 9.30

Prosimy o przyniesienie ze sobą: ścinki materiałów (większych kawałków), igła i nitka, klej na gorąco i pistolet do niego, różnego rodzaju cekinki, kwiatuszki, ozdobne tasiemki (wszelkiego rodzaju konfetti).Dodatkowych informacji na temat zajęć udzieli wychowawca grupy.

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że dnia 10. maja (piątek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami grup starszych (5- i 6-latków).

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

imagessUprzejmie informujemy, że dnia 7.maja o godz. 10.00 nasze przedszkole odwiedzą funkcjonariusze z Ochotniczej Straży Pożarnej z Wojcieszowa. Tego dnia będzie można zobaczyć nowy wóz strażacki oraz sprzęt, który strażacy wykorzystują w swojej pracy. Zapraszamy!