ODWIEDZINY MIKOŁAJA W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja były nawet troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo radości i uśmiechu. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu.

Dzieci, aby podziękować Mikołajowi za przybycie przygotowały krótki występ artystyczny - śpiewały świąteczne piosenki oraz recytowały wierszyki. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś słodkiego! Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a także przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

DZIĘKUJEMY.

 
Free joomla templates made by Lonex.