ODWIEDZINY LISTONOSZA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Borucka   

W związku ze zbliżającym się dniem pocztowca gościliśmy w naszym przedszkolu listonosza – pana Łukasza. Dzięki tej wizycie dzieci poznały znaczenie symboli Poczty Polskiej oraz dowiedziały się o ciekawej pracy listonosza doręczającego listy, przesyłki i paczki prosto do adresatów. Pan Listonosz zaprezentował dzieciom ciężką torbę pełną listów oraz urządzenie do odstraszania agresywnych psów.

Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą dotyczącą pisania listów oraz wysyłania przesyłek. Wizyta pana listonosza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i pokazała, że przedszkolaki świetnie znają swoje imiona, nazwiska i adresy zamieszkania.  Dzieci uznały ten zawód za bardzo interesujący, wymagający dużego zaangażowania, jak również poświęcenia. Pomimo tego kilkoro przedszkolaków stwierdziło, iż w przyszłości chce być listonoszem.

Dziękujemy za odwiedziny i ponownie zapraszamy do naszego przedszkola.

Grupy młodsze

Grupy starsze

 
Free joomla templates made by Lonex.