ROZTRZYGNIĘCIE KONKURSU "NAJCIEKAWSZA PISANKA, OZDOBA WIELKANOCNA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

8 maja ogłoszone zostały wyniki konkursu w którym brało udział 22 przedszkolaków. Wszystkie prace wymagały wiele pracy i były piękne. Jury wyłoniło zwycięzców w grupach wiekowych 5,6 latków oraz 3,4 latków.

5,6 - LATKI

I  MIEJSCE - MACIEJ ZIEMNIAK,

II  MIEJSCE - WIKTORIA SIKORSKA,

III MIEJSCE - LENA SKARBOŃ.


3,4 - LATKI

I   MIEJSCE - WIKTORIA JAKUBOWSKA,

II  MIEJSCE - IGA RAK,

III MIEJSCE - LENA JUCHA.


W konkursie udział wzięli:

Zuzia Piwowarczyk, Jan Mejer, Zuzia Kurowska, Ksawery Pospiech, Błażej Dziubek, Karol Szymański, Sebastian Wykocki, Anna Beck, Leon Mazurek, Ala Dłubis, Kacper Rakowski, Karina Szymańska, Miłosz Rybij, Jakub Rogal, Oliwia Kopaniecka, Daniel Matejek.

 
Free joomla templates made by Lonex.