BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE!!!”

karnawal2018Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją niezwykłą i bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu przeżyć i radości.

Dnia 12.01.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się właśnie taki niepowtarzalny bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana,... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Panie wychowawczynie miały niełatwe zadanie.
W pierwszej kolejności dzieci pozowały do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu rozpoczęli zabawę przy muzyce. Podczas uroczystości odbyła się prezentacja strojów oraz pokaz umiejętności tanecznych. Nie mogło także zabraknąć konkursów dla dzieci. Podczas przerwy w zabawie, dzieci udały się do swoich sal na słodki poczęstunek, po czym ponownie wróciły na parkiet do tańca.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.


 
Free joomla templates made by Lonex.