ŻYCZENIA WAKACYJNE PDF Drukuj Email

wakacje2016Przedszkolakom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Przyjaciołom naszego przedszkola życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz wakacyjnych radości: słońca, podróży, odpoczynku i dużo zabawy!

Drodzy Rodzice! PDF Drukuj Email

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasza placówka została wyróżniona certyfikatem (nr 2016/06/6904331) w ramach programu „Zadowolony Konsument” na podstawie pozytywnych opinii – ponad 70% - rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Nasze przedszkole zostało uznane za przyjazne dzieciom i ich rodzicom oraz pełniące usługi edukacyjne, opiekuńcze i wychowawcze na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie.

Zapraszamy do naszego przedszkola.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że od dnia 22. czerwca (środa) w przedszkolu nie będą wydawane zupy.

DRODZY RODZICE!!! PDF Drukuj Email

PRZEDSZKOLE, JAKO JEDNA Z GRUP NIE BĘDZIE UCZESTNICZYŁA W SOBOTĘ W KOROWODZE RADOŚCI ZE WZGLĘDU NA WYZNACZONĄ PRZEZ ORGANIZATORÓW, DŁUGĄ TRASĘ PRZEMARSZU. ABY NIE BYŁO PRZYKRO DZIECIOM ORGANIZUJEMY W PIĄTEK (tj. 10.06.2016 R.) W NASZYM OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM LETNI KOROWÓD RADOŚCI PRZEDSZKOLAKÓW. NASZ KOROWÓD ODBĘDZIE SIĘ W GODZINACH PRACY PRZEDSZKOLA, DLATEGO TEŻ PROSIMY RODZICÓW DZIECI CHĘTNYCH O DOWOLNE PRZEBRANIE (NP. FANTAZYJNA MODA LETNIA, STRÓJ KARNAWAŁOWY, POSTACI BAJKOWE ITP. ) DZIĘKUJEMY.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że w miesiącu sierpniu przedszkole pełni dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących. Prosimy o zapisywanie dzieci u wychowawców grup.