Podziękowanie PDF Drukuj Email

Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią p. Izą pragną serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za całoroczną współpracę na rzecz grupy.indeks podziek. sotatnie

Dziękujemy!

Podziękowanie PDF Drukuj Email

indeks podz. ostatnie 2Przedszkolaki wraz ze swoją wychowawczynią p. Wiesią serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu, organizacji i przebiegu uroczystego zakończenia roku (przygotowanie stroi do przedstawienia, wyprawek, bukiecików i książek).

Podziękowanie PDF Drukuj Email

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z Przedszkolakami serdecznie dziękują:indeks podz. ostatnie

1. p. Magdalenie Rybińskiej

2. p. Paulinie Kuchciak

3. p. Agnieszce Szwaja

4. p. Danucie Szpytma

5. p. Milenie i Krzysztofowi Korpeckim

za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych zabawek, rowerków, puzzli i bajek.

Podziękowania PDF Drukuj Email

images podz. złotoryja1Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i przedszkolaki gorąco dziękują pani Katarzynie Czernatowicz oraz jej córkom Karolince i Marysi ze Złotoryi za podarowanie na rzecz przedszkola różnorodnych zabawek, lalek, gier, układanek, malowanek, a także ubrań na przebranie dla dzieci.

Gorąco dziękujemy!

Podziękowania PDF Drukuj Email

images podz. złotoryjaPrzedszkolaki wraz z Gronem Pedagogicznym serdecznie dziękują pani Agnieszce Kubiak za podarowanie na rzecz przedszkole różnorodnych gier, układanek, zabawek i puzzli.