NIECH ŻYJĄ WAKACJE! PDF Drukuj Email

images wakacjeZ okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom udanego i bezpiecznego wypoczynku, samych słonecznych dni oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że w miesiącu sierpniu przedszkole pełni dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących. Umowy będą podpisywane z dniem 3. sierpnia.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

W związku ze zbieżnością terminu i godziny zakończenia roku w szkole podstawowej, na wniosek rodziców uroczyste zakończenie roku w grupie 5-6-latków (gr. p. Izy) zostało przeniesione na piątek (26. czerwca br.) na godz. 12.30.

Serdecznie zapraszamy!

Pożegnania nadszedł czas! PDF Drukuj Email

pozegnanie_starszakow

Uprzejmie informujemy, że uroczyste pożegnanie grup starszych odbędzie się w dniu 24. czerwca (środa):

Gr. I 5-6-latków p. Izy – godz. 9.30

Gr. II 5-6-latków p. Wiesi – godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy!

INFORMACJA DLA RODZICÓW GR. III (4-LATKÓW) PDF Drukuj Email
Drodzy Rodzice,
Uprzejmie informujemy, że dnia 15. czerwca (poniedziałek) odbędzie się wycieczka rekreacyjna do Jeleniej Góry do świata zabaw Hip-Hop.
Planowany wyjazd spod przedszkola ok. godz. 9.00 – prosimy, aby wszystkie dzieci do godz. 8.00 były obecne w przedszkolu.
Planowany powrót do przedszkola - godz. 12.00
Dzieciom, które mają chorobę lokomocyjną proszę o podanie leków i zgłoszenie wychowawcy.
Prosimy także o uaktualnienie u wychowawcy grupy swojego numeru telefonu kontaktowego.
Do plecaka prosimy o zapakowanie kanapek i czegoś do picia, reklamówki jednorazowej lub większego woreczka, a także ubrań na przebranie (koszulki z krótkim i długim rękawem, spodenek). Prosimy też nie dawać dziecku słodyczy ani owoców, a także żadnych napojów gazowanych.