Kalendarz

czerwca 2020
npwścps
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Licznik odwiedzin

Odwiedziny [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
731
1718
1237

+481
W tym roku:
W zeszłym roku:
301072
198929
+102143
Co słychać w grupach


„A Wy pszczółki pracowite, robotniczki boże…” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

m5W czerwcu nasze przedszkole odwiedzili przesympatyczni goście z Nowego Kościoła - pszczelarze, którzy przedstawili dzieciom prelekcję na temat roli pszczół w przyrodzie. Dowiedzieliśmy się, dlaczego miód i produkty pszczele są ważne dla zdrowia i urody.

Mogliśmy z bliska przyjrzeć się pszczołom zamkniętym w specjalnym przenośnym ulu, budowie ula, obejrzeć z bliska plaster miodu, dotknąć narzędzi, jakimi pracują pszczelarze oraz przymierzyć odzież chroniącą pszczelarza podczas pracy z pszczołami.

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 12. czerwca nasze przedszkole odwiedził współpracujący z nami od lat pan policjant Łukasz Horodyski. Przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji w Złotoryi w bardzo przystępny sposób zapoznał dzieci między innymi  z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze, uświadomił potrzebę jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami, noszenia przedmiotów odblaskowych w nocy, uczulił słuchaczy na  zachowanie ostrożności w stosunku do obcej osoby dorosłej, ale przede wszystkim przestrzegł przed kąpielami wodnymi w niedozwolonych miejscach i dał kilka cennych uwag, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Więcej…
 
Wycieczka 3-4-latków do kina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 16. czerwca br. grupa dzieci 3-4-letnich była na wycieczce w Legnicy w kinie Helios na bajce pt. „Rio2”.

Bajka opowiada o rodzince papug - Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie czeka na nich mnóstwo przygód. Wpadające w ucho piosenki, rewie taneczne i zabawne dowcipy – zarówno słowne, jak i sytuacyjne to wszystko sprawia, że dzieci oglądały bajkę zafascynowane i przejęte.

Więcej…
 
DZIEŃ DZIECKA – projekt „RAZEM W DNIU DZIECKA” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 11. czerwca br. Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne oraz Miejskie Przedszkole Publiczne w Wojcieszowie realizując projekt „RAZEM W DNIU DZIECKA” zaprosili wszystkich przedszkolaków i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na imprezę plenerową, która odbyła się w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym w Wojcieszowie.

Na dzieci czekały różnorodne atrakcje, m.in. konkursy sportowe, muzyczne, plastyczno-techniczne, dmuchane zjeżdżalnie i zamki, malowanie twarzy i kolorowe tatuaże, pamiątkowe zdjęcia.

Więcej…
 
PIKNIK RODZINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 10. czerwca na naszym ogrodzie przedszkolnym odbył się PIKNIK RODZINNY. W czasie imprezy na wszystkich gości czekało moc atrakcji i dobrej zabawy przy muzyce na żywo, którą grał zaprzyjaźniony z nami zespół Aranż. Dzieci wraz z rodzicami mieli okazję wspólnie się pobawić i uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach sportowych, tanecznych, wziąć udział w loterii fantowej, a także w licytacji bardzo ciekawych rzeczy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 12

Free joomla templates made by Lonex.