PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

images podz koniec2Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym składają serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę:

- pani Marioli Szlawskiej – logopedzie

- pani Madgalenie Wojtczak – trenerce z akrobatyki

- pani Ewelinie Pieprzak - katechetce

- panu Krzysztofowi Smolińskiemu – lektorowi języka angielskiego

- panu Piotrowi Czyżewskiemu – nauczycielowi tańca

- panu Markowi Kurpiel – nauczycielowi karate

Gorąco dziękujemy i życzymy udanego odpoczynku!

PODZIĘKOWANIA PDF Drukuj Email

images podz koniecSkładamy serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców naszych przedszkolaków, a także dla przyjaciół naszego przedszkola i ludzi dobrej woli za całoroczna współpracę. Gorąco dziękujemy!

Podziękowania PDF Drukuj Email

images podz3Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z rodzicami serdecznie dziękują panu Danielowi Pasieka za transport dzieci na uroczyste obchody z okazji Dnia Dziecka z przedszkola do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i z powrotem.

Dziękujemy!

Podziękowania PDF Drukuj Email

W imieniu całego Grona Pedagogicznego oraz Przedszkolaków składamy serdeczne podziękowania mamom:images podz2

- pani Magdalenie Kurek

- pani Agnieszce Wójcik

- pani Irminie Urbańskiej

- panu Pawłowi Kocoń

- pani Magdalenie Pasiece

- pani Izabeli Kleszcz

- pani Alicji Żuchowskiej

- pani Kamili Cich

- pani Agacie Kostiuk

- pani Monice Lisowskiej

- pani Beacie Cebulskiej

- pani Zuzannie Kotras

- pani Marcie Nowak

za pomoc w organizacji, przebiegu i opiece nad dziećmi w czasie uroczystych obchodów z okazji Dnia Dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wojcieszowie.

Serdecznie dziękujemy!

Podziękowania PDF Drukuj Email

images podz1Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z rodzicami składają serdeczne podziękowania:

* wszystkim rodzicom, którzy pomagali w organizacji i przeprowadzeniu Pikniku Rodzinnego

* zespołowi Aranż za stworzenie miłej muzycznej atmosfery

* wychowawcom za poświęcony czas i przeprowadzenie różnorodnych konkursów dla dzieci i dorosłych.

Serdecznie dziękujemy!