PODSTAWOWA WYPRAWKA PDF Drukuj Email

10. Farby plakatowe

11. Klej biurowy w tubce

12. Nożyczki

13. Pędzle: duży (1 szt.) i mały (1 szt.)

14. Strój gimnastyczny: koszulka + spodenki (podpisany)

15. Obuwie na zmianę (podpisane)

Wszystkie przedmioty prosimy czytelnie podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

WAKACJI NADSZEDŁ CZAS PDF Drukuj Email

indeks wakacjeZ okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim przedszkolakom i rodzicom wielu radosnych i pięknych chwil, wspaniałych przeżyć i udanego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że czwartkowe uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dużej sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Wojcieszowie o godz. 16.00.

Zapraszamy!

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że od dnia 23. czerwca przez cały tydzień będą się odbywały prace remontowo-montażowe kończące plac zabaw na naszym ogrodzie. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do pomocy codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00.

OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

images zakoczenie grupSerdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku w poszczególnych grupach wiekowych:

• gr. II 5-6-latków – wychowawca – mgr Adriana Fic – 23. czerwiec (poniedziałek) godz. 9.30
  • gr. I 5-6-latków - wychowawca – Wiesława Durbajło – 24. czerwiec (wtorek) godz. 9.30
  • gr. III 4-5-latków - wychowawca – mgr Izabela Borucka – 25. czerwiec (środa) godz. 9.30

Zapraszamy!