Co słychać w grupach?


WAKACJI NADSZEDŁ CZAS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

wakacjeNadszedł koniec roku szkolnego.
Jest to czas na podziękowania dla wszystkich rodziców, sponsorów i ludzi dobrej woli. Wszystkim dziękujemy za całoroczną współpracę oraz czas poświęcony dla dzieci. Dziękujemy za wyrozumiałość, życzliwość i chęć niesienia pomocy. Życzymy wszystkim udanych wakacji i dobrego wypoczynku!

Przedszkolakom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących przygód i niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim szczęśliwego powrotu do przedszkola.


UDANYCH WAKACJI!


 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W tym roku szkolnym uroczyste zakończenie roku grup starszych odbyło się w dwóch etapach.

   Dnia 24. i 25. czerwca dzieci z grup młodszych żegnały Starszaków przepięknymi piosenkami i wierszami oraz wręczyły swoim kolegom skromne upominki. Tego dnia Straszaki otrzymały także dyplomy ukończenia przedszkola oraz wyprawki, które zostały zakupione przez Radę Rodziców.

Więcej…
 
FESTYN RODZINNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

festyn1Dnia 21. czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Wszystkich przybyłych czekało moc atrakcji i dobrej zabawy: różnego rodzaju konkurencje sportowe, loteria fantowa, zabawy kołowe ze śpiewem, tańce i wiele, wiele innych. Główną atrakcją rozpoczynającą nasz festyn była niespodzianka przygotowana przez rodziców przedszkolaków – teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek”.

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

policjantDnia 18. czerwca nasze przedszkole odwiedził współpracujący z nami od lat pan policjant Łukasz Horodyski. Przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji w Złotoryi w bardzo przystępny sposób zapoznał dzieci między innymi  z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze, uświadomił potrzebę jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami, noszenia przedmiotów odblaskowych w nocy, uczulił słuchaczy na  zachowanie ostrożności w stosunku do obcej osoby dorosłej, ale przede wszystkim przestrzegł przed kąpielami wodnymi w niedozwolonych miejscach i dał kilka cennych uwag, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Więcej…
 
„Po łące biega lato, uwija się jak bąk, dzień dobry mówi kwiatom i pieści każdy pąk”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

ziolaW ramach realizacji programu „Zdrowy styl życia” „Starszaki” miały okazję poznać niektóre zioła rosnące na łąkach oraz ich wartości zdrowotne. Z zebranych ziół wykonaliśmy zielnik, który można podziwiać w naszej sali.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 16

Free joomla templates made by Lonex.