Ogłoszenie PDF Drukuj Email

W związku z żałobą w naszej miejscowości planowany FESTYN RODZINNY został przełożony na 21. czerwca (piątek) na godz. 15.30. Zapraszamy!

pozegnanie_starszakowPożegnania nadszedł czas.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste pożegnanie grup starszych dnia 26. czerwca (środa) na godz. 16.00 do sali kinowej w Wojcieszowie. Zapraszamy!

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

family-2Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i chętnych rodziców wraz z dziećmi na FESTYN RODZINNY, który odbędzie się dnia 14. czerwca (piątek) o godz. 15.30 na ogrodzie przedszkolnym. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE dotyczące rekrutacji PDF Drukuj Email

W związku z obowiązującą nas ochroną danych osobowych wszelkie informacje dotyczące rekrutacji dzieci do przedszkola udziela pani dyrektor MPP w Wojcieszowie – mgr Anna Melska bądź też inny pracownik pedagogiczny przedszkola.

Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Uprzejmie przypominamy, że dnia 3. czerwca w naszym przedszkolu odbędzie się zabawa z okazji Dnia Dziecka (bez udziału rodziców). Prosimy przebrać dziecko za wybraną postać z bajki.