OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

przypominamy, że trwa akcja "Mała Książka -  Wielki Człowiek" w naszej bibliotece w Wojcieszowie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania wraz z dziećmi.

Dzieci otrzymają darmowe wyprawki czytelnicze, w których znajdziecie Państwo kartę małego czytelnika oraz przepiękne książeczki.

Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo pod numerem telefonu 757512377. 
Drodzy Rodzice! PDF Drukuj Email

Zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie www.gov.pl z dnia 28.01.2021 r. - Aktualne zasady i ograniczenia dotyczące "Opieki i edukacji" - dotychczasowe obostrzenia zostały przedłużone do 14.02.2021 r. tzn. Przedszkole nadal przyjmuje dzieci rodziców obojga pracujących. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi i uzgodnieniami z organem prowadzącym dotyczącymi przedłużonych obostrzeń organizacja pracy przedszkola pozostaje bez zmian do 31.01.2021r.

Przedszkole w dalszym ciągu jest czynne dla dzieci rodziców obojga pracujących oraz w związku z zakończeniem ferii zimowych dla dzieci realizujących roczny obowiązek szkolny (dzieci urodzone w roku 2013 i 2014). 
UWAGA RODZICE!!! PDF Drukuj Email

Dyrektor Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie w ramach swoich obowiązków związanych między innymi z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo dzieci i pracowników placówki podjął decyzję dotyczącą całkowitego zakazu wstępu rodzicom/ opiekunom prawnym do budynku przedszkola.

Zakaz obowiązuje od dnia 05.10.2020 r. (tj. poniedziałek).

Przyprowadzając i odbierając dziecko z przedszkola proszę o stosowanie dotychczasowych zasad tzn. zasłanianie nosa i ust maseczką lub przyłbicą, dezynfekowanie rąk oraz zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób. Dbajmy o swoje zdrowie i innych. 
Apel Dyrektora Miejskiego Przedszkola Publicznego w Wojcieszowie do Rodziców/ osób przyprowadzających i odbierających dzieci /opiekunów prawnych !!! PDF Drukuj Email

Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Zdrowia proszę o bezwzględne zasłanianie na terenie budynku przedszkola ust i nosa maseczką lub przyłbicą oraz dezynfekcję rąk. 
Apel do Rodziców !!! PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice

W ostatnim czasie zaczynają się nasilać zachorowania na różnego rodzaju wirusy.

Przyprowadzając dziecko z infekcją do przedszkola narażacie nie tylko zdrowie swoich dzieci, ale i innych osób w przedszkolu.

Placówki oświatowe są zobowiązane do zapewnienia wszystkim dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków nauki, wychowania i opieki. Za bezpieczny pobyt dziecka w przedszkolu nie można uznać pobytu dziecka w obecności dzieci chorych.

Apeluję więc do Rodziców, aby nie przyprowadzali dzieci przeziębionych do przedszkola. Z chorymi dziećmi proszę pozostać w domu lub udać się do lekarza.

Miejcie Państwo proszę na uwadze nie tylko swoje dobro, ale i dobro innych. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

zakaz_wstepu


 
OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

opłaty miesięczne: za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za wyżywienie należy dokonywać przelewem lub w kasie Banku Spółdzielczego.

Płatność należy kierować na konto bankowe przedszkola: 

02 8658 1019 3900 1993 2000 0010

Przy dokonywaniu wpłaty prosimy o dokładne opisywanie przelewu – należy podać imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, za który dokonujemy przelew, a także wyodrębnić kwotę za wyżywienie oraz pobyt dziecka w przedszkolu, np.

Jan Kowalski, m-c IX 2020r. wyżywienie 242zł i opłata za pobyt 42zł

Dziękujemy! 
Drodzy Rodzice PDF Drukuj Email

W naszym przedszkolu mamy całodzienne wyżywienie, które dostarcza nam firma pana J. Sarkowicza "AnVilla" z Pielgrzymki.

Cena posiłku wynosi 12zł/dzień. (11zł płaci rodzice/opiekun prawny, 1 zł dopłaca Burmistrz Miasta Wojcieszów).

Wyżywienie całodzienne obejmuje śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek.

Zasady zgłaszania nieobecności dziecka nie ulegają zmianom: nieobecność dziecka zgłaszamy dzień wcześniej do godziny 7.30 dzwoniąc na nr tel. (075) 75 12 564

Opłaty miesięczne: za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za wyżywienie należy dokonywać przelewem lub w kasie Banku Spółdzielczego.

Płatność należy kierować na konto bankowe przedszkola: 

02 8658 1019 3900 1993 2000 0010

Przy dokonywaniu wpłaty prosimy o dokładne opisywanie przelewu – należy podać imię i nazwisko dziecka oraz miesiąc, za który dokonujemy przelew.


 
WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW - BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI PDF Drukuj Email

bezpieczny_powrot


 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 2 z 3

Free joomla templates made by Lonex.