OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że w każdy poniedziałek o godzinie 9.30 w naszym przedszkolu będziemy realizować kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" zainicjowaną w czerwcu 2001 roku przez Fundację "ABCXXI".

Panie z CBK w Wojcieszowie będą nas systematycznie odwiedzały czytając wybraną bajkę dla dzieci.

Od kilku lat współpracujemy z pracownikami CBK w Wojcieszowie kontynuując realizację w/w kampanii.

Kampania ma na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom. Jest to skuteczna, tania i przyjazna metoda wspomagania wszechstronnego rozwoju naszych pociech - psychicznego, społecznego i moralnego oraz budowania zasobów wewnętrznych dziecka: kompetencji emocjonalnych i intelektualnych.

Czytanie dziecku 20 minut dziennie jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą niedzielę tj. 5.września odbędzie się poświęcenie przyborów szkolnych w czasie mszy świętej

  • godz. 12.00 - w kościele na dolnym;
  • godz. 10.00 - w kościele na górnym;

Serdecznie zapraszamy 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

WYPRAWKI 3-4-LATKÓW, 4-5 LATKÓW ORAZ 5-6-LATKÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022:


 
Ogłoszenie dotyczące podręcznika z ćwiczeniami do religii dla dzieci 5-6letnich PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice, 

w załączniku przesyłamy zdjęcie obowiązującego w tym roku szkolnym podręcznika z ćwiczeniami do religii dla grup 5-6-letnich. Jest to wydawnictwo św. Wojciecha z Poznania.

Cena zakupu podręcznika wynosi 20zł - płatne do końca tygodnia (tj. do 3.09.br.) u wychowawców grup. Podręczniki będą zamawiane dla wszystkich dzieci przez panią katechetkę p. Małgorzatę Godyń.

Załącznik - pobierz. 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie witamy po wakacjach w nowym roku szkolnym 2021\2022!!!

Czekamy na uśmiechniętych i radosnych przedszkolaków:)

Przypominamy o przestrzeganiu ramowego rozkładu dnia, według którego wszystkie dzieci schodzą się do przedszkola do godz. 8.00.

Prosimy, aby każde dziecko pierwszego dnia w przedszkolu miało ze sobą:

   - obuwie na zmianę

   - plecak, a w nim coś do picia, chusteczki higieniczne

   - ubranie na zmianę w woreczku w szatni.

Wszystkie rzeczy powinny być czytelnie podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Prosimy także o aktualny nr telefonu oraz podpisane upoważnienie dla osoby, która będzie odbierała dziecko z przedszkola (w przypadku gdy rodzic nie będzie osobiście odbierał dziecka).


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice,

w roku szkolnym 2021/2022 istnieje możliwość ubezpieczenia dziecka.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższą ofertą.

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

 

Szanowni   Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym  2021/2022 zakup ubezpieczenia NNW możliwy jest za pośrednictwem  dedykowanego dla  naszej placówki linku:


https://www.bezpieczny.pl/20251


Oferta ubezpieczenia została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma  możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a  korzystając z dedykowanego dla  naszej placówki  linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

 

UWAGA: Rodzice, którzy w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl  przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają  powiadomienia o  możliwości  kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

Oferta dla przedszkola - pobierz.

 

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości  zachęcamy  do kontaktu z  Opiekunem naszej placówki

Tomasz Godek

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel.  791 800 907 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana adresu mailowego naszego przedszkola.

Wszelkie maile prosimy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 
OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na zebrania informacyjno - organizacyjne:

  • 27.08.2021r. (piątek) godz. 15.30 - grupy starsze (5-6latki);
  • 30.08.2021r. (poniedziałek) godz. 15.30 - grupy młodsze (3-4 latki).

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz numeru pesel dziecka.

Serdecznie zapraszamy! 
Klauzula informacyjna PDF Drukuj Email
wtorek, 16 lutego 2021 09:22

Inpektorem Ochrony Danych jest Pan Sławomir Kozieł

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. 119.1 z 04.05.2016) informuję,:

TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA

Administratorem danych osobowych jest Miejskie Przedszkole z siedzibą w Wojcieszowie (59-550) przy ulicy Bolesława Chrobrego 50.

DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pisemnie na adres siedziby administratora.

DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/ Pan skontaktować poprzez email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych

CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA

Pani/Pana dane oraz dane dziecka/podopiecznego będą przetwarzane gdy:

  1. 1.Jest to niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, w szczególności w odniesieniu do realizacji działań edukacyjno- wychowawczych oraz sprawozdawczych, na podstawie ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. 2020 poz. 910 z późn. zm.), ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. 2020 poz. 1327) , ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (Dz. U. 2019 poz. 1942 z późn. zm.).
  2. 2.W pozostałych przypadkach dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.

ODBIORCY DANYCH LUB KATEGORIE ODBIORCÓW DANYCH

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych oraz danych dziecka/podopiecznego w celach wskazanych powyżej, dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być:

  1. 1.Podmioty upoważnione do odbioru Pani/Pana danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
  2. 2.Podmioty, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające).
  3. 3.Media, portale społecznościowe, strony internetowe, w zakresie i celu określonym w udzielonej przez Pani/Pana zgodzie.

OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych powyżej celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa

PRAWA PODMIOTÓW DANYCH

Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia swoich danych.

W przypadku przetwarzania Pani/Pana danych na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem.

PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych:

Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)

Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa

Infolinia: 606-950-000

INFORMACJA O DOWOLNOŚCI LUB OBOWIĄZKU PODANIA DANYCH

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie ujętym przepisami prawa, do których podania jest Pani/Pan zobowiązana, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w tym zakresie będzie skutkowało odmową realizacji usług.

 
Witamy PDF Drukuj Email

WITAMY !


Miejskie Przedszkole Publiczne w Wojcieszowie

image001

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!!!

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W WOJCIESZOWIE

CZYNNE JEST W GODZ.

6.30 – 15.30


Życzymy wszystkim wzajemnej życzliwości, zaufania oraz ciepłej i przyjaznej atmosfery.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 2 z 2

Free joomla templates made by Lonex.